Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jo ez a fizetés?

Szerintetek jo ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Van egy diákmunka, 1750ft/ora az netto 1487ft/ora mivel csak 15%ot vonnak le. Mosopor csomagolás. És napi 11 orára 16300ft ot fizetnek.

Ez a cég Ujpesten van, vmi power pak a neve.ki dolgozott már itt? Milrt ilyen a fizetés? Sztem elég magas, de mi benne a trukk? Vagy nehéz ez a munka? Ki kéne probálni,csak én meg nem szeretem a monoton munkákat, hiába a fizrtés.


2018. szept. 23. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most ezzel mit akarsz mondani? Nem kell semmit fizetni, tárt karokkal várnak téged is akár."


Azt akartam mondani, hogy valami atveres, nekem nem tunt realisnak. Miert fizetnenek ilyen sokat ket muszakra, amikor feleert kaphatnak 2 embert, akik jobban birjak az 1-1 muszakot.

2018. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen 1-1 műszak? Te döntöd el mikor mész, mehetsz akár mindig nappal is. Tényleg hajtás van, nem viccből fizetnek ennyit. Egy szorolap osztás vagy egyéb tipikus diákmunka az semmi ehhez képest! Nem találnak olcsóbban embert ez tuti.
2018. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél jobban nehéz lenne leirni.

2018. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A 8-as valaszolo kb diohejban le is irt mindent. Akinek meg aktualis lenne ez a tema, ugyanugy szolnek, hogy maga a munkavegzes.. szornyu.. iszonyat monoton es kb wcre se tudsz ugymenni h ne szolj elotte. A trukk, hogy ilyen magasak a berek, azert van, mert nagy a fluktacio.. szerintem epeszu normalis ember, akinek van egy minimalis onbecsulese nem birja a munkat 1-2 hetnel tovabb :D. a melodiak.hu-n keresztul vallaltam 3 ejszakat, de mar az elso nap utan gondolkodtam h nem megyek be a maradek 2 napban.. na mindegy, arra mindenkepp jo volt, hogy nagy osszeget megkeress rovid idom belul. SOT a munkakorulmenyek ellenere nagy pozitivum, hogy (regen nemtudom) hetente fizetnek ki!! + akkor es annyiszor mesz dolgozni a heten amennyiszer akarsz, eleg akar 1 napot is vallalnod. Nyilvan ha eleg beteg vagy, hogy hetente tobbszor bemesz, akkor tobb szazezret is megkereshetsz.. de ezz csinalnad most hosszabb tavon?? Javaslom mindenkinek, hogy probaljak ki egyszer, vagy bevallalni havi parszor, arra mindenkepp jo, ha hirtelen kene nagyobb osszegu penz, rovid idon belul.
2019. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A munka amugy nem nehez, de par ora mulva minden eggyes perc egy egy orokkevalosagnak fog tunni :)
2019. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!