Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csomó cég be sem hív interjúzn...

Csomó cég be sem hív interjúzni, amikor bőven megfelelek a követelményeknek, majd jön az email, hogy mást választottak. Hogy mivan? Mégis mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés

Mondjuk kérnek 3 év releváns tapasztalatot, meg egy releváns BA-t. Erre van 4 év tapasztalatom, releváns MA végzettséggel.

És ez már a sokadik ilyen eset. Nem arról van szó, hogy túlképzett vagyok (olyan is volt, akinek a feltételei szinte teljesen rám illettek, (4-5 év tapasztalat, MA stb) mégse jeleztek vissza), 30 alatt vagyok, semmi probléma velem, jó önéltrajzom van, nem kamuegyetemekre jártam, fluent english-em van, soft/hard skillek is megvannak stb.

Minek raknak ki ilyen gyökér cégek hirdetéseket, hogy mások önbizalmát rombolják? Igazából van munkám, jó fizetéssel, csak azért dühítő.


2018. szept. 25. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Biztos ott is ilyen a stílusod
2018. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg sok ilyen gyökér cég van, aki az alapján dönt, hogy éppen mennyire cool a facebook idővonalad, amit sunyiban meglesnek. Nem kell vele foglalkozni, ez ne rombolja az önbizalmad, inkább gondolj arra, hogy mennyivel rosszabb lett volna, ha ilyen emberek közé bekerültél volna. Majd találsz egy normális helyet.


#1 Ott is? Amikor a kérdés arról szól, hogy interjúig sem jutott el? Gondolom téged sem az eszedért szeretnek.

2018. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Nekem 53 sikertelen állásinterjúm volt. Mániákusan hívtak állásinterjúkra, amikre eszük ágában nem volt felvenni. Sokszor nem is kellett volna diploma sem, mégsem vettek fel. Nem érdemes jogot tanulni.
2018. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Milyen ott is, amikor azokról írok, akik be sem hívnak? Észlény :DDD
2018. szept. 25. 20:56
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom magas a bérigényed, vagy egyszerűen nem vagy szimpatikus, nem tudom ilyen velem nem esett meg sosem
2018. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
57%
Vagy már megvan az ember, apuci, anyuci, ismerős berakta a gyereket, de a hirdetést muszáj kitenni mert előírás...
2018. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha mar “csomo” ceg igy erezte, akkor nem gondolkoztal azon, hogy esetleg rosszul erzed, hogy megfeleltel volna? Nem lehet, hogy kicsit tul nagy az onbizalmad a valosaghoz kepest?


#3, te is nyugodtan magadra veheted. Ha minden hulye szembejon az autopalyan, akkor erdemes elgondolkodni, hogy nem-e csak te mesz a forgalommal szemben.

2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen amúgy a multik csakis hobbiból tesznek ki állásokat és mind egy szálig kamu

figyu ha a kiskacsa belefullad a tóba mert nem tud úszni, nem a tó a hülye

2018. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Na, kezdődik a több regisztrációval érvényesítem az álláspontom műsor.
2018. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó az önéletrajzod, én szinte minden jelentkezőt behívtam, de rabolni senki idejét nem raboltam, ha már az önéletrajzból láttam, hogy nekem nem fog megfelelni az illető vagy csak igénytelenül csinálta az önéletrajzát. (Pontos, precíz munkára ill. két pozícióra magad word ismetetekkel ketestem embert). Ha a személyes adatokat kiszeded és elküldöd privát az életrajzod, megmondom mi a baja.

Nem HResként, hanem vezető mérnökként ;)

2018. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!