Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Deloitte-hez mennyire nehéz...

Deloitte-hez mennyire nehéz bekerülni? (EY, PwC sikertelen volt, nem választottak ki). Főként pályakezdő gazdasági munkát céloznék meg

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kicsit szerencsétlennek tűnhetek. EY-nél az online teszt miatt (Pedig az gondoltam jól sikerült). PWC-esetében pedig a 30 perces interjú után pár nappal jött a visszajelzés, lényegében az volt a tartalma, hogy (egyelőre) nem.


Deloitte esetében milyen bekerülési folyamat van? online teszt? videóinterjú? Szeretnék egyszer legalább a személyes interjúig eljutni.

2018. máj. 18. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióról utasítottak el PWC-ben?
2018. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
könyvelő gyakornok
2018. máj. 18. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem oda felvettek könyvvizgsálónak. EY-hoz behívtak, de nem mentem el mert addigra már volt állásom. KPMG-tól felhívtak, de nem hívtak be nulla visszajelzéssel. Deloittehoz meg jelenkteztem ezer éve és semmi féle visszajelzést nem kaptam.. PWC-nél assessment centreben szituacios feladat volt amihez kb magabiztosság kellett más nem nagyon, angol teszt, szakmai interjú (ami nem volt túl szakmai szerintem) és egy számviteli teszt de az nem számított bele a felvételbe. EY-nál többé kevésbé ugyanez lett volna ha bemegyek. KPMG-nél meg az online teszt után már csak intejú lett volna..esetleg lehet angol nyelven. Deloitteról sajnos ötletem nincs.
2018. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ, ment a hasznos! Legalább elképzelni eltudom, hogy mi várhat rám ha egyszer eljutok odáig
2018. máj. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!