Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért reklámozzák magukat úgy...

Miért reklámozzák magukat úgy a cégek az álláshirdetéseikben, mintha valami Istenségek lennének?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megdöbbentő, hogy mennyire túltolják az önpromót a cégek. Még a hírhedt, kizsákmányoló, legembertelenebb multik álláshirdetéseiben is ott vannak ezek a szövegek, hogy "előrelépési lehetőség" "kulturált környezet" "jó munkaközösség" Hát én már jó pár helyen megfordultam, de olyat még nem láttam, hogy ne utált volna mindenki mindenkit. És olyat sem láttam, hogy akár csak minimálisan is emberszámba vették volna a munkavállalót. Komolyan valaki beveszi ezeket? Ők meg azt hiszik, hogy az emberek nem fognak hozzájuk jelentkezni amikor az éhenhalás elöli menekülés folyik ebben az országban. Senkinek nincs lehetősége válogatni munkaközösségek között.

2018. szept. 25. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
"Én csak havi 3-4 állásajánlatot kapok, barátnőm 20 felett. Egyik sem fizetne nettó 400 alatt és természetesen Magyarországon élünk." Ez valami másik Magyarország akkor. Bár itt gyakorin egy teljesen más ország képe rajzolódik ki, valahogy itt mindenki egy istenadta zseni, mindenki jól él, boldog és nincs semmi problémája. Miközben a valódi Magyarország ennek pont az ellenkezője...
2018. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a szerintem már ismert büfé BSc-s, 2 iskolarendszeren kívüli OKJ-s.



Igen, én se értem...


Itt gyakorin mindenki menő szakot végzett (17-19 évesen ilyen jól átlátta a helyzetet, hogy mely szakok lesznek piacképesek). Több nyelven beszél. Tele van soft-killekkel. Magabiztos, kellemes kisugárzású. Rettentő jól osztja be az idejét. Heti 4-5 órát sportol minimum. Rettentő jól ki tud lépni a komfortzónájából és bármilyen áldozatot nevetve meghoz a boldogulás érdekében. Kitűnő a nyelvérzéke, a logikai készsége, kitűnő emberismerő és kitűnő az önismerete is.

2018. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
64%
"...Hát én már jó pár helyen megfordultam,..." Nem gondolod, hogy benned (is) van a hiba?
2018. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát ja kell nekik a reklám, mert jönnek,mennek az emberek, kevés a munkaerō, lófasz fizetés,a munkások az helyett hogy összetartanának inkàbb egymás Ellen vannak... Nem írhatják ki azt hogy

Ne gyere mert ku@va sok a túlóra és nincs is kifizetve rendesen

Ne gyere mert az emberek ITT bunkó hülyék

Ne gyere mert a légkör egyenesen borzasztó

Ne gyere mert a csoport vezetō minen nap ordibál..

Pl a szekszárdi Samsonite pont ilyen szar.

2018. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mert dolgozókat akarnak
2019. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5:

Marketing. Te sem azzal kezded egy új csajnál a ismerkedést, hogy "Büdöseket fingok és a f@rkamat sem mosom minden nap"

2019. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!