Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a takarítónő 4 órára kap...

Ha a takarítónő 4 órára kap 70. 000-et én meg 8 órás teljes állásra 120. 000-et akkor a cég a takarítónő munkáját többre értékeli mint az enyémet?

Figyelt kérdés

Az órabérek ugye

- takarítónő 875 HUF

- én 750 HUF



Miért kérdés ez? Mert a takarítónő zéró felelősséggel és szaktudással dolgozik, semmit se kérnek tőle csak 8 elemit. És kap 875 a kezébe /ó.

Én meg szakoktató vagyok teljes állásban, felelősséggel, naprakészen ismerjen az oktatott területet is, a jogszabályi környezetet is, dokumentáljak adminisztráljak, okatatási anygaokat állítsak össze persze otthon munkaidőn kívül hiszen benn erre se idő se feltételek nincsenek-és ezért 750 HUF/ó.


Tehát a munkám nem ér annyit az intézménynek (okt intézmény, szakképzési centrum) mint egy takarítónőé???


2018. szept. 29. 09:49
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
És a takarítónők gyakrna cserélik egymást mert elmennek máshova nem maradnak itt ennyiért. A szakoktatók meg be vannak betonozva ha mégis hébe hóba elmegy valaki, hát 20an ugranak be a helyére. Másnapra akár. Ki érti ezt.
2018. szept. 29. 09:56
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Kereslet / kínálat ugye.
2018. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Hát igen csak mégis furcsa hogy mi lenne ha én odaállnék az igazgató elő hogy egyetemet végzett emberkétn adjon már annyi fizetést nekem is mint egy 8 elemis padlónyalónak..... mit mondana vajon?
2018. szept. 29. 10:07
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg abban, hogy megtedd?
2018. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Az hogy tudom mi lenne belőle. Semmi. Ez van tetszik maradasz nem tetszik elmész.....


amikor az egyetemet végeztem álmomban sem gondoltam volna hogy egy 8 elemis padlónyaló jobb alkupozícióbna van mint én... mert ő talál mást többért (jobbat nem, de többért igen).


És én találok mást? Még ilyet se nagyon... ld amikor egy egy nagyritkán megüresedett állásra tucatnyian ugranak rá.

2018. szept. 29. 10:10
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy tudom mi lenne belőle. Semmi. Ez van tetszik maradasz nem tetszik elmész....."


Akkor mi is a kérdés?

2018. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%

Fel sem kelnek 750/oraert manapság.

Gyárban többet fizetnek..

2018. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd már ezt a padlónyaló kifejezést. A takarítónő is ember és végzi a munkáját. Biztosan a te munkádra is rá lehetne akasztani egy ilyen frappáns jelzőt.


Ha nem vagy alkupozícióban akkor ennyi a munkád piaci értéke. Persze lehet hogy eszmeileg egy toronyház legtetején vagy, de a pénz tekintetében ennyit ér a munkád.


Ha nem tetszik, akkor vagy menj el takarítónak, vagy keress valami más jellegű munkát, amiért többet fizetnek. Például elmehetsz gyárba dolgozni, ott többet fogsz keresni. Vagy képezheted magad és válthatsz szakmát.


Vagy pedig folytathatod az önsajnálatot.

2018. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
A takaritono valószínűleg gyereket nevel és így családi adókedvezményt vész igénybe, azért több a nettoja. Emellett te valószínűleg kozalkalmazott vagy, ő meg privát cégnél dolgozik. De ha enyhire irigy vagy, menj el takarítónőnek és máris szuper jól fogsz keresni
2018. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Érdekes, ebben a kérdésben még a takarítók fizetéséért aggódtál: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f.. Itt még azt állítottad, hogy a takarítókat 3 órában alkalmazzák, és ezért kapnak 35+10 ezret. Most meg már 4 órára 70-et? És mindkettő zavar téged?
2018. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!