Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HVG állásbörze milyen? Megéri...

HVG állásbörze milyen? Megéri szegedről felutazni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem éri meg.
2018. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész állásbörze egy kész vicc.
2018. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne a véleményetek. Én kb 60km-ről vidékről mennék fel, de magam sem tudom, hogy megérné-e.


Mennyivel adhat többet, mintha az adott cégekhez küldenék CV-t? Úgyis rengetegen adnak le itt önéletrajzokat.

2018. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam valamelyik évben. Elpazaroltam egy délutánt. Leírnám a személyes tapasztalataimat ami lehet, hogy segít valakinek. Az esetek döntő többségében olyan embereket keresnek az ott felvonultató cégek akik amúgy is könnyedén eltudnának helyezkedni. Ilyenek például mérnökök, programozók, vagy a több idegen nyelven beszélő személyek. Na már most az ilyen embereknek felesleges kimenniük az állásbörzére, mert könnyedén találnak maguknak munkát. Itt azért megjegyezném, hogy egy komoly személy akire nagy az igény az itthon munkaerő piacon és van lehetősége, gyakorlata is az nem fog itthon pár száz ezres fizetésért bohóckodni. Viszont akkor kinek is éri meg ez az állásbörze? Olyan pályakezdő mérnök vagy programozó fiatalnak akinek még nincs releváns szakmai tapasztalata, és eltud ugródeszkaként helyezkedni egy hazai cégnél.
2018. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!