Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi realitása van annak,...

Mennyi realitása van annak, hogy pókerezésből meg tudok majd élni?

Figyelt kérdés
Középsuli 11. osztályában vagyok, jól tanulok, nem vagyok hülyegyerek. Azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha érettségi után egyetem helyett pókertanulással foglalkoznék? Közben tanulhatnék nyelveket is, Meg akár valami munkám is lehetne, ami keveset keres, de nem vesz el túl sok időt. 4 év alatt (ameddig egy egyetem tart) már lehetne fejleszteni jócskán a póker skilljeim, meg 1 vagy két középfokú nyelvvizsgát is simán lelehetne tenni. Amúgy szeretek kártyázni, de persze nem igazi pénzben nyomom.

2018. okt. 3. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztóan kevés.
2018. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
0,000000001%
2018. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Kb annyi, mint annak, hogy egy hal megtanul biciklizni.
2018. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ööö ok, de esetleg valami indoklás? Végülis vannak olyan emberek, akik ebből élnek, és most nem a póker-millárdosokra gondolok. Akkor nekem miért ne sikerülhetne 4 év kemény munka után?
2018. okt. 4. 06:39
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha képesnek érzed magad négy év kemény munkára, ráadásul nem is vagy hülyegyerek, akkor tanulj, és mellette pókerezz hobbiszinten. Egy vagy két középfokút már most is megszerezhetnél, ha eddig tanultál volna, nem kellene ahhoz még négy év.
2018. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Most te mitől határoztad el magad hogy "márpedig én pókerezésből fogok megélni?" A kérdésed címe alapján azt hittem vérprofi pókeres vagy és azért kérdezed, de legalábbis foglalkoztál már vele.

Mert ez így, hogy "4 év alatt megtanulok jól pókerezni" elég ingatag lábakon áll!

Ennyi erővel végezz el egy NORMÁLIS szakmát, legyél benne jó és hobbiból kártyázgass!

2018. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
11-ben már egész jó játékos voltam, de még évek kellettek, mire relatíve stabilan profitábilis lett a mutatvány. A pókerláz leszálló ágon van már, egyre nehezebb a zavarosban halászgatni.
2018. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Mivel nincs pontos adatom róla hogy a föld vagy akár az ország lakosságának mekkora része tud megélni pókerből így csak spekulálok arra hogy annyira azért nem sokan. Néha hallasz egy egy ilyenről, de nem jellemző. Szóval ha élek a vélelemmel hogy a lakosság elég alacsony hányada képes megélni a pókerből, akkor arra is tudok következtetni hogy kicsi az esély vagy ha jobban tetszik "realitás" rá hogy a következő ember pont te legyél.
2018. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mostanában nyilván elég sokat gondolkozom a pályaválasztáson. Nem, nem vagyok vérprofi kártyás, és valószínűleg nem ez lesz érettségi után az A terv. De hosszú távú célnak mégis jó lenne, mert ennél jobb "melót" nehezen tudok elképzelni, és szerintem pár év kemény munkával, egyetem és munka mellet egyáltalán nem lehetetlen elérni, mert azért elég sokan megcsinálták már.
2018. okt. 4. 15:33
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem pár év kemény munkával, egyetem és munka mellet egyáltalán nem lehetetlen elérni, mert azért elég sokan megcsinálták már."



érdekes én egy ilyen embert sem ismerek személyesen. Lehet az én ismerőseimmel van a baj... :D

2018. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!