Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor valaki megkérdezi,...

Amikor valaki megkérdezi, hogy milyen egy BOLTBAN dolgozni, akkor mégis milyen válaszokat vár?

Figyelt kérdés
Milyen dolgozni a Tescoban, az Auchanban, a CBA-ban stb... Mégis milyen lenne? Csodálatos? Milliókat fizetnek, havi kétszázezer kafetéria van, céges autó, meg céges laptop.
2018. okt. 5. 07:52
 1/4 anonim válasza:
100%

Igazad van én ezer boltban dolgoztam már és két fajta van: szar és szar. Csicska voltam mindenütt. Hülye vevők tahó főnök retek kollegák szar fizetés és a belem lógott.

Milyen lenne boltban? Egy szar.


A bérek sokat nőttek de így is kutyatöke. Ez van.

2018. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van rá normális válasz....

Bolt és bolt között is van különbség. Az egyikben nagy a hajtás (lidl) a másikban kevésbé (tesco).

Kérdés a túlórák illetve a műszakozás is

Ha meg konkrétan egy boltról szól akkor a leendő kollégák milyenek?

A fizu is lényeg, Ha 20ezer ft-tal több a másik hely az már viszonylag számottevő.


Maga a munka tény ugyan az lesz, de a részletekre kíváncsiak az emberek.

2018. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt azzal egészíteném ki hogy ahol kétkezű munkás vagy mindenhol csicska az ember :(

A munkahely meg sz_r meg kevésbé sz_r között lehet talán választani.

2018. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Érdekesnek tartom, hogy a leggyakrabban minden eladó a "bunkó" vevőkre panaszkodik és a vevők meg a "bunkó" eladókra. Nekem nem szokott ilyen problémám lenni. Hogy lehet?


A kérdést illetően meg lehet erre használható választ adni, hogy milyenek a kollégák, a vezetők, a fizetés és a munka. Az is sokat lemond ha valaki nem tud véleményt formálni arról milyen neki dolgozni egy cégnél. Úgy gondolom egy értelmes ember ezt képes legalább vázlatosan átlátni és elmondani.


Egy boltban lehet jó dolgozni, mint ahogy lehet jó máshol is, bár nem tudom kinek mi az elképzelése ezekről. Talán nem ártana legalább kicsit kedvelni azt amit csinálunk, mindenben van valami érdekes.


A panaszkodósoknak vajon mi lenne az elképzelése a munkáról? Valami álommeló? Csak azért tanulni is kellett volna... de panaszkodni könnyebb. Érdemes lenne egy kellemesebb hozzáállás...

2018. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!