Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ajánlhatnak programozó...

Mennyit ajánlhatnak programozói állásra úgy, hogy eddig mérnök voltam?

Figyelt kérdés

Mérnöki végzettségem van, mérnökként dolgozom. Semmi más összefüggésem nincs a programozással, csak annyi, hogy a matekot nekem is magas szinten megtanították, illetve volt két tantárgy programozási alapismeretek oktatására, ahol C++ volt. Önéletrajzomba beleírtam a skillek közé, mert pár hónapot mégiscsak eltöltöttem vele, plusz a tantárgy keretein felül még egy kicsit elszórakoztam vele, csináltam pár nagyon mini projektet, ilyen egy-két nap alatt elkészíthetőket. Igazából ez kb semmiség.

Feltöltöttem az önéletrajzom. Megkeresett egy HR-es, hogy érdekelne-e a szoftverfejlesztés, mert ha igen, akkor behívnának interjúra. Nem közvetítő cég, hanem egy nagy multi adott osztályának HR-ese.


Látja, hogy nem igazán foglalkoztam programozással, mert le van írva, hogy hol mit csináltam, mégis behívott.


Milyen kilátásaim vannak?



2018. okt. 7. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Hol végeztél? Milyen mérnök vagy? A mini projektek alatt konzolalkalmazásokat értesz vagy mikrokontroller-programozást vagy vmilyen alkalmazást?


Más programnyelvet egyáltalán nem tanultál (pl. SQL)?

2018. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!