Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nékul miért nem...

Végzettség nékul miért nem vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés

Csak érettségim vN semmi több. Egyetemet probáltam de nehéz volt.és otthagytam.

És már 26 évesen dolgoznom kell,nem tanulni de sehol semmi. Diákmunkákkal van teli a net.


2018. okt. 9. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
érettségi valamikor 18 éves korban szokott lenni. Eltelt kb 8 év. Mit csináltál eddig?
2018. okt. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
5 évet itthon voltam , bipoláris depresszioval. 3 évig meg egyetemre jártam sikertelenul.
2018. okt. 9. 06:11
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

"És már 26 évesen dolgoznom kell"

Jajj, Te szegény... a fiam osztálytársa már a szakközép melett, 16 évesen dolgozott - kérlek, ne sajnáltasd magad, hanem szedd össze magad és ne a kibúvókat keresd:

" A betegek megfelelőn beállított gyógyszeres kezelés mellett teljes értékű életet élhetnek."


Nyilván akkor ez is Te vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


De hogy ne csak "kekeckedjek", hanem segítsek is: ha már az egyetem nehéz volt, akkor számtalan OKJ van, közöttük még piacképes, ingyenes is felnőttképzés keretében - szóval csak RAJTAD áll, hogy tanulsz-e valamit vagy sem .

Aztán van apenny Marketnek duális képzése, - azt nem tudom, korhatárhoz kötött-e - ahol egyszerre tanulhatsz és dolgozhatsz - szóval még pénzt is tudsz keresni közben.

Leírom még egyszer: RAJTAD MÚLIK, a lehetőségek megvannak.

2018. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A kérdés iroja amit belinkeltél nem én vagyok.

És dolgoztam én is 16-19 éves koromig.

Csak aztán jött a depresszio, .

2018. okt. 9. 06:35
 5/20 anonim ***** válasza:

Mert van a "helyedre" 100 másik az egyszerű munkakörökre, akinek van végzettsége. Plusz a 3 év lyuk sem mutat jól egy önéletrajzban.

Végezz el valami OKJ-t, szerezz szakmát és hajrá.

2018. okt. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs, 8 év lyuk.
2018. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az oké ,de nekem akkor is kell reggeltol estig elfoglaltság pszicholgus szerint hogy helyrejöjjek.

Napirend reggel 6tol estig 6ig minimum.

Ha nem lesz soha nem fogok kimászni depresszibol.

Éjszaka igy,aludni sem tudok már, mett 8 éve nincs napirendem, nagyon rossz ez az egész. Dilgozni szeretnék napközben lefárasztani magam, lekötni nagam,és semmi leheröség.

2018. okt. 9. 07:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyárba mehetsz szalagra... De pl hogy vennėnek fel ácsnak, könyvelőnek, jogásznak, ėpítėszmėrnöknek stb stb mikor nem ėrteszhozzá? Az ėrettsėgi az önmagaban nulla! Semmi szakmai hozzáėrtėsed nincs. Kb mint a 8 általános...

Szalagmunka, betanított munka, közmunka, segėdmunka esetleg ha van irodai titkárnői. De oda azėrt kell picit több jártasság

2018. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Érettségivel sokan irodai munkára, adminisztrációs munkára vágynak, de abból nem sok van, és sokszor képzettebbek is jelentkeznek rá. Szóval próbálj más irányba menni. Pl. Meki. Dolgozik ott ismerősöm, jobban keres, mint sok irodista. Vagy gyár. Valahol el kell kezdeni. Ha ezek nem is álommunkák, azért jobb, mint a semmi.
2018. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Srác vagyok és nem irodai munkára vagyok, hanem olyasmi munkára ami szabadlevegön végezhetö, és menni kell vagyis utazni is lehet. Pszichologus is ezr mondta, tehát nem bezárt helyiségben lévö munka kell,mert akkor visszaesek a depresszioba,hanem olyasmiféle mint fuvarozás,csak valami szakma ami utazzássaé és kultéri akár egyéni vállalkozással végezhetö munka. Ha tudtok ilyet irjátok le én mwg elvégzem a tanfolyamot
2018. okt. 9. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!