Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eladói, árufeltöltői munkáknál...

Eladói, árufeltöltői munkáknál jelentkezéskor mennyire hátrány, ha eddig csak irodai munkáim voltak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert akarsz irodabol ilyen retek munkara menni? :(
2018. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg munkanélküli vagyok, és irodait eddig nem találtam. Azért gondolkodtam beadom egyszerűbb munkákra is, csak nem tudom, hogy milyen esélyem lenne, ha meglátják az önéletrajzom.
2018. okt. 11. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb probalkozz irodai meloval, akkor is ha tobb idobe kerul. Ne legyel biorobot, abbol kesobb nagyon nehez lesz kitorni.
2018. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam ezt, mivel a 91 ezer Ft is több mint a semmi és valamiből enni is kell. Minimálbérre számolj valamint egy kis műszakpótlékra.

Nem hülyék a hr-en, akinek irodai múltja van tudják, hogy nem innen akarsz nyugdíjba menni, viszont emberhiány van, így felvesznek. Mondjuk beleírtam a cv-be, hogy még régebben diákként csináltam ezt és így tudom, hogy kemény meló (tényleg az).

2018. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jelen helyzetemben az a 91e is jól jönne, közben meg keresnék tovább.

Beadtam árufeltöltőnek a jelentkezésem, hátha.

2018. okt. 11. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jelenleg munkanélküli vagyok, és irodait eddig nem találtam"


Pont annyira hátrány, hogy ezt tudja a leendő munkaadó is és lehet, hogy emiatt inkább olyat vesz fel, akire jobban ráillik a profil.


Ugyanakkor nézve a jelenlegi munkaerőhiányt ettől még szerintem simán kaphatsz állást.


Amúgy szerintem nettó 91-nél azért többre számíthatsz, bővel 200 feletti bruttó bérek vannak ha dolgozol néha hétvégén vagy nyomsz egy kis túlórát (szinte mindegyik láncnál, egyeseknél jóval több).

2018. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!