Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érezzek ezzel...

Szerintetek érezzek ezzel kapcsolatban lelkifurdalást?

Figyelt kérdés

Engem a Budapesti METU-ra úgy vettek fel, és másokat is akik igy jelentkeztek hogy szeptemberben jelentkezünk külföldi képzésre FAM , ahol csak egy tesztet kellett kitölteni, azon átmentem, felevttek, és igy átlehetett még jelentkezni, Magyar Alapképzésre A METU egyik alapképzésére.

Igy vettek fel egyetemre , 214 ponttal érettségim csak annyi lett.

És hogy érezzek e lelkifurdalást azokkal szemben, akik 300-400 pontot értek el, vagy minimum 280 at.

És akkor én igy bekerültem 214 ponttal.

Mellette viszont nagyon örülök mert pénzügyi és számviteli szakon vagyok, tanulás megy, és ha elvégzem megyek könyvelőnek, 400 ezerért,

23 /F


2018. okt. 11. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdo konyvelo nem kap 400 ezret, bruttoban sem. Lelkiismeretfurdalasod pedig ne legyen, mas is gondolhatott volna erre.
2018. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!