Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 23 éves vagyok, van egy...

23 éves vagyok, van egy lehetőségem heti szerződéses munka havi 350-400 ezer Ft, vagy rendes bejelentett 200-250 ezer Ft/hó körül melyik lehet jobb?

Figyelt kérdés
Sztem fiatal vagyok heti szerződés , kicsit elindulnak az életben.
2018. okt. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már így felteszed a kérdést, akkor szerintem nincs.
2018. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kamuuu:)
2018. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted tudod, akkor minek kerdezed?:D
2018. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy jársz mint Paudits Béla.

Negyven évvel ezelőtt egyetlen hétvégén összehaknizott egy panel lakásra valót. Aztán nagy élet, nagy dorbézolások, nagy vacsorák a Hiltonban. Elverte mindig. De sose adózott rendesen belőle. Mire megöregedett és lebetegedett 50 ezer forintos nyugdíjat kapott, és még volt pofája panaszkodni. Tele van vele az Origó. Utánanézhetsz milyen öregkora lett...

2018. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz, pénz. Pénzből meg lehet élni, félre lehet tenni, bejelentett munkát meg akkor is tudsz vállalni, ha már megalapoztad a jövődet. Amíg csak megvan a lehetőség a havi 350-400 ezres heti szerződéses munkára, azt kell nyomni, mellette felépíteni az életedet, aztán ha már nem lesz, lehet keresni határozatlan szerződéssel is munkát. Arról ne is álmodj 23 évesen, hogy a tőled levont adóért, TB- és nyugdíjjárulékért cserében bármit is kapni fogsz. Nyugdíjad akkor lesz, ha összespórolsz rá magadnak, az meg nagyobb fizetésből jobban megy. Értelmes orvosi ellátást is akkor kapsz, ha csúsztatod a borítékot vagy magánrendelésre mész. Ehhez is pénz kell.
2018. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyos ez a kérdés, szerintem ha idősebb lennél ezen nem gondolkodnál. Ne csak kicsit, de nagyon is indulj el az életben :)
2018. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!