Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy adott állásnál nincsen...

Ha egy adott állásnál nincsen meg az elegendő munka tapasztalatom amit kérnek ne is jelentkezzek? Tehát: 1-3 évet kérnek és nekem meg kb.6 hónapom is alig jön ki

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben jelentkezz.


Ezeket az álláspályázatok mindig úgy állítják be,hogy kicsit "fölé" lőnek a meghirdetett pozíció valós paramétereinek.


Tehát, ha van egy állás, amira 10 év vezetői tapasztalatot kérnek, akkor adott esetben felvesznek olyat is, akinek csak 5-6 van.

2018. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz semmit, ha jelentkezel.
2018. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én szakmámban pl alig van ember, simán felvesznek.
2018. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelentkezhetsz. Még ha nincs tapasztalatod akkor is. Max. nem válaszolnak, nem hívnak be interjúra. Viszont ha nagyon kell nekik az ember akkor úgysincs túl sok választásuk és muszáj lesz reagálniuk a jelentkezésedre.
2018. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!