Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel járnék jobban? Jelenleg...

Mivel járnék jobban? Jelenleg logisztika és szállítmányozási felsőfokú okjn tanulok, Pesten szeretnék elhelyezkedni utána. Viszont drága családom megőrjít, hogy egyetemre menjek

Figyelt kérdés
de egyetemen csak humános diplomát tudnék elvégezni. Szerintetek mivel járnék jobban?ha logisztikus leszek de diploma nélkül- vagy lesz egy diplomám, de mégsem olyan erős egy humános diploma. ( nagyon pénzorientált vagyok, tehát fontos számomra, hogy jól keressek a jövőben)

2018. okt. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előző munkahelyemen, a logisztikai vezetőnek nemzetközi kapcsolatok diplomája volt.


Azon a szakon nincs matek, gondolom a matek miatt nem akarsz műszaki vagy gazdasági diplomának nekifutni.



Vagy, ott van még a nemzetközi igazgatás diploma is, az is megy a logisztikához.

2018. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, a matekkal vannak gondjaim
2018. okt. 14. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

2#


Sejtettem :D


Viszont, az egyetemi matek egy jó matektanárral teljesíthető gazdaságtudományi karon, illetve műszaki menedzser, közlekedésmérnök szakon.


Annyira belehet gyakorolni,hogy átcsússz.Én sem voltak matekzseni, mégis mű. menedzserként diplomáztam.

Volt egy jó privát matektanárom és rogyásig gyakoroltunk.


Informatikai szakokon a legnagyobb sz_pás a matek.



Viszont írtam a két szakot, a nemzetközi kapcsolatokat,illetve a nemzetközi igazgatást, egyikben sincs matek, sem számolós tárgy.

A diploma kézbevételéhez kell 2 nyelvvizsga mindkét esetben.

Ezek a diplomák elégségesek,hogy karrier szempontjából fejlődni tudj.

Szóval, ha annyira félsz a matektól (alaptalanul), akkor ezeket javaslom.

2018. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen !
2018. okt. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!