Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baratnommel keresstunk ausztri...

Pepe91 kérdése:

Baratnommel keresstunk ausztriaba allast es talaltunk egy Interv ltd allashirdetest amiben az volt hogy gyarba csomagolasi munkara keressnek embert, ingyen szallas, egy etkezes. Ez tok alomnak hangzik nem?

Figyelt kérdés
Netto 1300-1400 euro 2 muszakert.Egy kozepkoru novel beszeltunk aki azt mondta hogy futar hozza a munkaszerzodest es ezert cserebe adjunk a futarnak 20 000 Ft. Es elintezi hogy egy muszak egymas mellett legyunk mindent blabla...Tobbszor beszeltem vele minden jo volt csak egy bokeno mindent tud csak azt nem hogy mi a ceg neve es hol van hanem a munkaszerzodesben van.itt derult ki hogy valami nem stimmel o intezi es nem tudja de mi adjunk elore egy papirert 20 ezret? Inkabb nem tetuk.Szerintunk atveres.Ti biztok ilyen oldalakban?
2018. okt. 15. 00:25
 1/7 anonim válasza:
61%
Èn Ausztriàban dolgozok. Hagyd a közvetìtőket ès tàrsait. Ams.at hotlcareer.de stb. Ìgy keress melòt ìgu nem vernek àt. En is neten keresztül talàltam magamtòl.
2018. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Előző vagyok. Senkinek ne fizess előre. Nekem pl ùgy volt, hogy lebeszeltem telòn mindent a főnökkel e-mailben küldte a szerződèst es màr ùgy mentem ki. Vrndèglàtàsban pl ìgy szokàs.
2018. okt. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A közvetítőknek a cég fizet a munkaerőért!

Szóval ja, átbacnak éppen. Persze, hogy megbízhatónak hangzik a nő, az a dolga, hogy balekokat találjon.

2018. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Jelentsétek fel. Csaló. Munkaközvetítõként munkavállalótól törvényellenes pénzt kérnie. Sajnos egyre több ilyen van. Kihasználják az emberek elkeseredettségét. Ha egymás mellett akartok dolgozni, szállás és étkezést is szeretnétek, akkor irány Tirol. Most indul a szezon. Facen sok ausztriai munkakeresõ csoport van. Keressetek rá, kérjetek felvételt és böngésszetek. Sok sikert.
2018. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Helyedben rákeresnék a neten a cég honlapjára.

Ha nincs honlapja, akkor vagy kamu a hirdetés, vagy pedig piti a cég.

(Persze, ha van, akkor érdemes körülnézni, nem kamu-e az egész.)

.

A bukta ott kezdődik, hogy a közvetítőt a cég fizeti, Gondolj bele, nem te fizetsz azért, hogy elolvashatod az álláshirdetéseket/ajánlatokat.

Elhiszed azt, hogy a közvetítő bármit is el tud intézni azon kívül, hogy interjúra mehess?

.

"elintezi hogy egy muszak egymas mellett legyunk"

Persze! - és azt is, hogy barátnőd a te jobb oldaladon dolgozzék...

2018. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Csaló, nem kérhet közvetítő munkavállalótól pénzt
2018. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nyilvánvalóan kamu, jól látod. Én is éppen állást keresek, bár én Magyarországon, ha közvetítővel beszélek, minden egyes apró részletet tud a cégről és a munkáról. Ilyen nincs, hogy nem tudja, ki a megbízója. Meg a futárnak pénzt adni? Ne vicceljünk már. Millió ilyen csaló van, aki előre elkéri a pénzt, és aztán soha többet nem hallasz róla és elérni sem tudod.
2018. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!