Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen eselyem van egy jobb...

Milyen eselyem van egy jobb munkahelyre?

Figyelt kérdés

Tavaly januarban vegeztem az egyetemen. Nyelvizsga hianyaban vagyok de jarok angolra. Voltam egy nyomdaban 5 honapot. Nem birtam aztan megcsinaltam egy okj s kepzest. Egy gyarba kerultem kb 3 honap majd felvettek egy irodaba. Penzugyi szektor. Nem irom le konkretan de nem biztositozas. Van egy iroda egy meglevo ugyfelkorrel. Ami zavar hogy 4 orara vagyok bejelentve. Van alap fizu + jutalek. Nem rossz kb 1200 ra jon ki egy ora. Viszont van ami zavar. Mivel nincs fix fizu ezert nem tudok tervezni pl lakashitel. V albi. Egyik honapban 140 masikbam 30 a jutalek...

Masik dolog mivel kis iroda ketten vagyunk en es afonokom. Zavar hogy tul sokat vagyok monitor elott. Valamint ugye ketten dolgozunk. Nincs kimondottam csapat

Jo lenne egy fiatalos csapatba kerulni. Ahol bizonyos dolgok jobbak.

El tudnam kepzelni magam bankban ugyintezokent. Vagy barmi back office munkara. Itt az a baj hogy mind a kettot kell csinalni es tul sok. Meg itt idopontos ugyfelek vannak. A bankban meg sorszam. Ami jobb lenne nekem.


26 eves ffi vagyok.

Jo megjelenesu jol is kommunikalok. Ugy erzem tobb van bennem.



2018. okt. 24. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezd meg a nyelvvizsgát, akkor meglesz a diploma is, úgy könnyebb lesz.
2018. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Diplomával szerintem is könnyebb lesz. Attól függ mennyire komoly ez a cég, mert ha viszonylag van egy jobb híre, a helyedben maradnék még ott egy kis időt legalább 1-2 évig, mivel a "jobb" helyeken mindenhol kérnek minimum 2 éves munkatapasztalatot. Ezt a két évet pedig elég sokan valami "sz*rabb" helyen szerzik meg, aminek azért van neve és nem egy humbuk munkahely, aztán utána mér tudnak jelentkezni jól fizető színvonalas munkahelyre.


Persze ez csak az én tapasztalatom, sajnos sok helyen nagy az elvárás főleg tapasztalat szempontjából, mindenhova 2 év tapasztalat stb, és nincs hol elkezdeni a folyamatot. Én is ezzel küzdök...szóval átérzem.

2018. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!