Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok nettó 200-220...

Dolgoznátok nettó 200-220 ezerért olyan helyen, ahol soha nincs hétvégétek?

Figyelt kérdés
Két műszakos munkarend, napi 9 óra munka. Nem csak hétvége nem jár soha, hanem a heti pihenőnapok is külön külön járnak, mindig változó hogy hogyan. Egyik héten például szabad vagy kedden és pénteken, másik héten hétfőn és csütörtökön, de még sok módon be lehet osztani, a lényeg hogy nincs együtt két nap soha, így hétvégén is menni kell vagy szombaton vagy vasárnap, de leginkább mindkettőn. A beosztás sem előre tervezhető, mindig heti változás van, nem tudod hogy a jövő héten délelőtt vagy délután mész, és hogy melyik napokon leszel szabad. Amúgy egy egyszemélyes boltról van szó, fizikailag nem megterhelő munka, ha nincs vevő akkor van szabadidő. Az esetemben a választási lehetőség vagy ez a munka, vagy ha ugyanennyit meg akarok keresni, akkor 3 műszakos gyár, egész napos állás és fizikai jellegű munka. Egyedülálló nő vagyok amúgy.
2018. okt. 29. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan dolgoznak folyamatos munkarendben, a színházi-múzeumi dolgozóktól egészen mentőkig.
2018. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz ez, szerintem azért egy kis átgondolással a pihenőnapok is normálisan összeegyeztethetők. Egy közeli ismerősöm dolgozik ilyen munkarendben, bár hétvégéje tényleg nincs mindig, de ugyan úgy 5 napot dolgozik hetente, mint bárki más, sokszor egymás mellett kapja meg a két napot, de igen, vagy, hogy szétszórva. Viszont olyan is van, hogy 3 napig szabad, ha úgy jön ki a két hét találkozása. Hozzá kell szokni.

Viszont egy csomó mindent el tud intézni, amit normál munkarendben csak szabival tud más.

Másik ismerős hétfőtől-péntekig 8,5 óra, szombaton 5 óra, az mennyivel jobb?


Ez a nettó pedig nem megterhelő eladói munkára szintén nem rossz.

2018. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Ez még heti fizetésnek is rossz
2018. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más, akkor elvállalnám. A heti két pihenőnap megvan. Igaz, valóban nem a legjobb, hogy össze-vissza van. De kereskedelemben ez sok helyen így van.

Egyébként meg nem kötelező ott maradni örökre. Közben lehet keresni mást.

2018. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nincs más, akkor is csak átmenetileg vállalnám el az ilyen munkát. Szóval igen, de nem hosszú távon.
2018. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, sokkal jobb mikor hétköznap vagyok szabadnapos mivel akkor minden nyitva van..
2018. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlna a megélhetésem, a lakhatásom, akkor igen.
2018. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én hosszútávon is vállalnám. Nálunk ez már álom fizu kategória :( be van állva nálunk a fizu 120-150 ezer környékére egyszerűbb melókra :(

Helyileg merre felé vagy?

A másik választási lehetőséget hanyagolnám a 3 műszak miatt...

2018. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán elvállalnám ennyi pénzért. Felénk (Dunántúl!) csak fos 3 műszakos gyári munkák vannak, amikkel van esély ennyit keresni, vagy rendkívül szarul fizető irodai munkák. Szóval választhatsz, hogy sokat és keményen dolgozol de viszonylag jól keresel vagy nem dolgozol túlzottan sokat, cserébe szart sem kapsz. Szóval ez egy kifejezetten jó lehetőség.
2018. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald el. Főleg, hogy egyedülálló vagy. Így az sem gond, hogy a gyerekekkel, ovival, iskolával nem tudod összeegyeztetni.
2018. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!