Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit kezdenétek 1 millió...

Ti mit kezdenétek 1 millió forintal?

Figyelt kérdés

Januárban lesz 1.2 millióm, eredetileg autóra lett gyűjtve, de inkább megszeretném valahogyan forgatni.


Ti hogyan csinálnátok többet belőle?


(Normális válaszokat jutalmazom.)



2018. okt. 31. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ennyi pénz nem sok mindenre elég.
2018. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Tanultam és most is csak tanulnék belőle. A legjobb befejtetés. Sokszorosan kamatozik az évekkel ez a hozzáállásom.
2018. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A normális válaszokra én is kíváncsi vagyok.
2018. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy. A havi bevételem több, ez nem az a forgatós összeg.

Tanulj belőle, vagy tedd félre, ha kellene hirtelen pénz, akkor hitel helyett tudj mihez nyúlni.

2018. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Semmit, 1 millió manapság nem pénz.
2018. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lekötni nem érdemes, másba fektetni sem igazán, esetleg aranyba, de túl sok hasznod nem lesz belőle ha 2 év múlva pénzzé akarod csinálni, akkor vagy nyersz rajta pár tíz ezerrel többet, vagy vesztesz..


Én ezt a pénzt ha tényleg nem feltétlen szükséges az autó, vagy más egyébre költeni akkor félretenném vésztartalékba hogy ne kelljen hitelekért kilincselnem, és éveken át fizetnem ha például kell hűtőt, kazánt, vagy vezetéket cserélni a házba mert így alakul a dolog.

2018. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék tanácsot, adni, de az a helyzet, hogy mindenki más.

Szóval így, inkább azt mondom, tedd félre ezt az összeget, kösd le úgy, hogy ne tudd elkölteni. Az sem baj, ha nem kamatozik.


Mellette pedig tanulj befektetőktől befektetési lehetőségeket, marketinget( főleg az online részét) és ott elég sok helyre lehet tenni, ami megtérül ha már érted a dolgod.

2018. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanulásba érdemes maximum fektetni, ez nem az, amivel bármi mást lehet kezdeni, ilyen kb bő fél - 1 éves tartaléknak ha jó.
2018. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pl. rakhatod budapesti lakáskiadásba jelenleg évi 10% hozam. Google: lakásalap


Vagy rakhatod állampapírba, PMÁP.


Vállalkozást is lehet indítani ebből, ha nincs ötleted:

[link]

2018. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!