Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri itthon elkezdeni...

Megéri itthon elkezdeni tanulni valamit önerőből?

Figyelt kérdés
Pl. Java programozás (vagy bármilyen szakma, amit itthon is meg tudok tanulni). Egyetemet, főiskolát nem tervezek. Úgy is fogalmazhatnék, hogy van-e esélyem elhelyezkedni az adott szakmában, ha "csak" tudás van, de papír nincs róla?
2018. nov. 2. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

" Java programozás (vagy bármilyen szakma, amit itthon is meg tudok tanulni)"


Ez egy mese hogy otthon is meg tudod tanulni. Lehet van tízezerből egy olyan tehetséges jó fejű ember aki egyedül otthon oktató segítsége nélkül is el tudná sajátítani, de annak meg nem ezen a kérdésen kéne rugóznia mert magától is elboldogul az életben.

2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval bocsánat a kérdésedre válaszolva nem. Én spec teljesen szkeptikus vagyok ezzel az "otthon kikupálom magam valami szakmában" dologgal.
2018. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve van egy Szoftverfejlesztő OKJ bizonyítványom, de a suli után elmentem gyárba dolgozni és azóta nem foglalkoztam vele.
2018. nov. 2. 19:13
 4/8 Skullflower válasza:
Persze hogy meglehet, en most epp szinten Javat tanulok online, teljesen jol megtanit az alapoktol. Privibe kuldok linket, ha erdekel.
2018. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy megéri, minden önképzés sokkal jobban megéri annál, mintha nem csinálsz semmit, csak várod, hogy valaki más megoldja helyetted az életedet.
2018. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Megéri-e?


Az én válaszom egy nagyon határozott igen!

Ugyanezt tettem és most programozóként dolgozok olyan fizetésért, amit amúgy szerintem el sem érhetnék.

2018. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Határozottan, de csak ha úgy érzed, hogy van hozzá tehetséged, és az legyen az IT szektorban, mert általában csak ahhoz van online tutorial + help fórum - azokból viszont temérdek.


Például, csak Youtube-ról egész profi szintre tudod fejleszteni az Adobe képszerkesztő programok kezelését. Bár in hobbiból tettem. Most a weboldal fejlesztés van a fejemben egy egész jó ötlettel, de az is ugyanúgy fent van a neten és tanulható.


Sok sikert :)

2018. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanulás mindíg hasznos. Persze tanulni is céllall kell. Hiszen a tudás hatalom a tudatlanság felett. :)
2018. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!