Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondás után mi történik a...

Felmondás után mi történik a levelezésemmel? Milyen törvény van erre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A mi cegunknel atiranyitottak a leveleket a fonokoknek.
2018. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha levelezoprogramra gondolsz akkor ott megy archivba, outlook esetén lesz sok senki altal meg nezet pst
2018. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A céges levelezés a cég tulajdona. Azt csinál vele amit akar.
2018. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Igen, a céges levelezés nem magántulajdon, se másolni, se megsemmisíteni nem szabad. A jelszavadat meg add le, mert lehet benne nekik olyan amit még használnak, ha más nem az utódodnak szükséges lehet.
2018. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Van ahol elmentik és archiválják, van ahol törlik egy idő után és van, ahol átirányítják...de gondolom egy idő után azokat is törlik majd.

Egyébként jogilag nem "turkálhatnak benne csak úgy a levelek között", a céges levelezésen folyó magánlevelezéssel nem élhetnek vissza, nem szolgálhat semmiféle bizonyítékként, amennyiben a nevedet tartalmazza!

2018. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk átirányítják a leveleket, a korábbi levelezéshez pedig a főnök hozzáfér. De rendesek, szoktak szólni a távozóknak, hogy az esetleg személyes üzeneteket töröljék mielőtt elmennek.
2018. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Töröld ki az összes leveledet és kész. Nálunk ha jól tudom megszüntetik a fiókot. Végül is mit kezdenének egy "névből" álló fiókkal? Másnak nem adhatják, ha sok helyen lett használva akkor pedig automatikusan áttirányításra kerül a pozíció "örökösének".
2018. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kitörölt leveleket is vissza lehet hozni informatikai segítséggel.
2018. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én emiatt nem aggódnék. Akkor van ok aggodalomra, hogyha írtál másoknak olyan dolgokat, amik nem jók, ha illetéktelenek is elolvassák.


Én akárhány helyen dolgoztam, sose kevertem a munkát a magánüggyel. Magyarul: céges E-mail címről sose küldtem magán levelet. (és ugyanez fordítva is)

2018. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Van ahol törlik az egész fiókot, de ez az ő döntésük. Lehetnek benne olyan folyamatban lévő ügymenetek amire szükségük lehet. Barátságosabb ha csak az esetleges magánlevelezést törlöd ki.
2018. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!