Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Volt már olyan, hogy egy munkahelyi premizált projektnél olyan is kapott számottevő jutalmat, aki alig tett hozzá valamit a dologhoz?

Aki meg a munka 99%-át csinálta, azt lehúzták?

nov. 9. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
Na ezt csinalja valaki utana, ez az illeto kituntetest erdemel!

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 9. 19:23 Privát üzenet
F@tal_3rror_00x089F nevű felhasználó válasza:

Nálunk valahol így megy.

Van egy-két bennfentes, akik nevén fut a projekt. Végig nem csinálnak semmit, de a tízen milliókat elviszik. Annak aki meg végig azon dolgozott, hogy minden kész legyen határidőre, annak kiszúrják a szemét év végén 1-2 havi "prémiummal".

Vagy csak azt nézem, teljesen tapasztalatlan munkatársam, aki önállótlan, folyton hibázik, mindent másra "passzol" át, ugyanannyit keres mint én, aki egyszerre tudok sokkal több dolgot megcsinálni, több projektre figyelni, felelősségteljes döntéseket hozni, akkor elgondolkozom, mit keresek még ott ahol vagyok.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 9. 19:43 Privát üzenet
sajt lajos nevű felhasználó válasza:

45 évre visszamenőleg vannak információim. Így volt, így van és Így is lesz. Sztem ezeket a mutatványokat direkt erre találják ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 9. 20:04 Privát üzenet
Nálunk havi br. 40 000-ért kell akár 3-4 évre visszamenőleg aláírnod, hogy te vagy a projekt felelőse szakmailag és anyagilag is 1-2 évnyi fizetésed összegével és a projektből a teljesítésig még van pár hónap. A pénzt felélték, felosztották egymás között, de közeleg a határidő és most lépni kell valamit!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 10. 02:22 Privát üzenet
Én is tudnék mesélni. Konkrétan mást az életben nem is tapasztaltam még, csak azt, amit a kérdező sérelmez.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 10. 05:22 Privát üzenet
Nálunk is volt, fingja sem volt, csak büdös szája, én segítettem neki, oszt neki jutalom és helyettesítési díj; én meg csak lestem. Hülyéknek áll a világ..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 11. 11:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tett az életetekkel a külföldi munka?
Hogyan "illik" jelentkezni egy olyan céghez állásra, aki nem tett fel álláshirdetést és karrier fül sincs a honlapján?
8 órára vagyok bejelentve (szakmunkás minimálbérre) nettó 107 000ft, a többi feketén fizetett kézpénz. Most tett egy ajánlatot a munkáltatóm hogy 4 órára lennék bejelentve és...
Van itt valaki, aki tett már QR kódot a CV-jére? Ha igen, kaptál már állást ezzel? Kaptál HR-estől visszajelzést erről?
Mennyit kell dolgoznom? Hogy 1 millió félre tett pénzem legyen.
Tönkre tett a nagyravágyóság, pénz?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!