Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy munkahelyi premizált projektnél olyan is kapott számottevő jutalmat, aki alig tett hozzá valamit a dologhoz?

Figyelt kérdés
Aki meg a munka 99%-át csinálta, azt lehúzták?
2018. nov. 9. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Na ezt csinalja valaki utana, ez az illeto kituntetest erdemel!
2018. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk valahol így megy.


Van egy-két bennfentes, akik nevén fut a projekt. Végig nem csinálnak semmit, de a tízen milliókat elviszik. Annak aki meg végig azon dolgozott, hogy minden kész legyen határidőre, annak kiszúrják a szemét év végén 1-2 havi "prémiummal".


Vagy csak azt nézem, teljesen tapasztalatlan munkatársam, aki önállótlan, folyton hibázik, mindent másra "passzol" át, ugyanannyit keres mint én, aki egyszerre tudok sokkal több dolgot megcsinálni, több projektre figyelni, felelősségteljes döntéseket hozni, akkor elgondolkozom, mit keresek még ott ahol vagyok.

2018. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
45 évre visszamenőleg vannak információim. Így volt, így van és Így is lesz. Sztem ezeket a mutatványokat direkt erre találják ki.
2018. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk havi br. 40 000-ért kell akár 3-4 évre visszamenőleg aláírnod, hogy te vagy a projekt felelőse szakmailag és anyagilag is 1-2 évnyi fizetésed összegével és a projektből a teljesítésig még van pár hónap. A pénzt felélték, felosztották egymás között, de közeleg a határidő és most lépni kell valamit!
2018. nov. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én is tudnék mesélni. Konkrétan mást az életben nem is tapasztaltam még, csak azt, amit a kérdező sérelmez.
2018. nov. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, fingja sem volt, csak büdös szája, én segítettem neki, oszt neki jutalom és helyettesítési díj; én meg csak lestem. Hülyéknek áll a világ..
2018. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!