Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Füzesgyarmat KUKA Robotics...

Füzesgyarmat KUKA Robotics milyen mint munkàltató?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 18:32
 1/3 Haburc ***** válasza:
Gondolom ugyanolyan szar mint 10 évvel ezelőtt, legalább is a bérekre meg a dolgozók megalázására való tekintettel. Ugyanúgy minimálbért lök. Én 2008 augusztus 17-én hagytam ott és nem bántam meg.
2019. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyan olyan szar mint volt...Tele nyalis gerinctelen dolgozókkal (tisztelet a kivételnek bár ez elég kis százalék)akinek volt egy kis esze az már rég elment onnan.. és senki házi fönökséggel..
2019. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Haburc ***** válasza:
Végre valaki egyet ért velem. Kutyából nem lesz szalonna. Ha 10 évvel ezelőtt is SZAR CÉG volt, ha most is, akkor 10 év múlva is SZAR lesz. Az emberi bánásmódról nem is beszélek. Ezen nincs mit csodálkozni. Ráadásul az a szomorú, hogy Békés megyében ez a tendencia. Nem szeretik a munkáltatók megfizetni a dolgozókat.Csak nyafognak, hogy nem tudják kitermelni a magasabb fizetést. Már a románoknál is többet fizetnek a munkáért.
2019. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!