Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önálló munka van ami...

Milyen önálló munka van ami nem vállalkozás és fuvarozás?

Figyelt kérdés

Crohn beteg vagyok, mellette enyhén autista (asperger). Nem jövök ki jól az emberekkel, nem jól fejlődött ki a kapcsolat teremtési képességem. Így olyan munkát szeretnék amit egyedül is el tudok végezni, nem kell jó pofát vágnom másokhoz és a crohn betegség miatt jó ha el tudok jutni hamar wc-re.

Nem találtam eddig ilyet. Vezetni szeretek, de a wc gond miatt nem jöhet szóba! Biztonsági őrként jó kapcsolatot kéne teremteni az emberekkel ami nem megy. Gyárba nem tudok elmenni. Kukásautó szintén nem jó pedig sok embert keresnek úgy láttam.

Valami olyan kéne amit tényleg egyedül, magányosan végezhetek. Pénzem nincs vállalkozásra meg nem is vagyok az a tipus. Így is likviditási gondjaim vannak. Eddig támogatásokat kaptam abból éltem, ez nemsokára nem lesz.


2018. nov. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvelés jó ilyen szempontból. Én egy könyvelő irodában vagyok asszisztens. A főnököm keveset van bent, egyedül vagyok alkalmazott. Sose tanultam a könyvelést, igazából az iktatás a feladatom, illetve egyszerűbb tételeket meg tudok csinálni. Néha el kell intézni ezt-azt viszont az is telefonon vagy elektronikus úton zajlik. Nagyon nem zavar senki és egyedül vagyok (nekem meg pont ez bajom, hogy közösségi ember vagyok). A fizu nem egy álom, de több, mint a bérminimum, igaz ez vidék, Pesten talán többet adnak.
2018. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dávid ***** válasza:

Szakfordítói munka.

Nyelvet tanulhatsz önállóan Duolingo-n is.

2018. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Programozás otthonról egy megoldás lehet.


Nehéz munka, de otthonról megtanulható (2-6 hónap után már munkaképes szintet lehet elérni) és erősen fizet, ráadásul nem utolsó sorban egy nagyon enyhén autista agy elég jól szokott tudni teljesíteni a munkában.


Alkalmanként online videó-konferencia szükséges a munka egyeztetéséhez (van, ahol naponta/hetente rendszeresen).

2018. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!