Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen témában kellene manapsá...

Milyen témában kellene manapság egy vállalkozást indítani, amely 60%-ban profitál?

Figyelt kérdés
Mik azok a területek, melyek hiányban szenvednek, vagy esetleg befutó egy vállalkozás(akár magánvállalk.) témájának? Vállalkozást szeretnék, gondoltam esetleg fejvadász cégre, munkaerő közvetítéssel foglalkozó cég EU-n belül, vagy fuvarozó cég. melyiket érné meg leginkább? Melyik téma lenne az, amelyik jobban befutna?

2018. szept. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Interim mérnök, mérnöki tanácsadás, mérnöki tervezés
2018. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a felsoroltak közül gondoltam. De azért köszönöm a válaszod!
2018. szept. 22. 23:05
 3/8 Nagy.bettike21 válasza:
0%

Sztem az online szfera nagyon porog szval vmi kompjuteres dologba erdemes lenne fektetni.

Na meg sztem az elelmiszeripar nagyon porog most. Pl en ha elorol kezdhetnem az eletem biztosan nem allattenyesztesbe (mangalica) kezdenek...amit en a jovoben is ertekelendonek latok az a dinnye biznisz...

2018. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nagy.bettike21 válasza:

Elozo vagyok,csak ezt kifelehtettem: azert inkabb dinnye mint

Mangalica, mert dinnyet az atlag nep is vesz, a szegenyebbje, a mangalicat pedig csak a kivaltasgos reteg engedheti meg. Igy valsag idejen nem is sokan vasaroltak. Viszont egy dinnyet akk is megengedhetnek maguknak! A masik meg h az allatokra ha betegek penzt kell kolteni, a dinnye meg ha “beteg” elrohad es kesz. Nem foglalkoznak a hatosagok vele,viszont ha a mangalicat hagyod elpusztulni, azzal igen es megbuntetnek-> MEG TOBB KOLTSEG. Na meg az is, h ha a dinnyet te magad/ a csalad arulja az ut mellett a bodegaban, akkor nem kell alkalmazottat sem fizetni

2018. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

"Melyik téma lenne az, amelyik jobban befutna?"


Nem a mit hanem a hogyan számít.


A három témakörből egyébként melyikben van kiemelkedő piacismereted? Tudod hogyan működnek ezek a cégek? Milyen törvényi előírásoknak kell megfelelniük? Milyen cégek vannak jelenleg a piacon, mekkora az árbevételük, mekkora a profitjuk, milyen módszereik vannak vevőszerzésre?

Tudod mi az amit másképp csinálnál amit ők? Van valami forradalmi újításod a jelenleg piacon lévőkhöz képest ami paradigmaváltást érhet el (kb mint az ubernek a taxistársaságokhoz képest)?

2018. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"amely 60%-ban profitál"

A végét a kérdésednek hogyan kell érteni? Évi 60% profitot szeretnél, vagy megelégszel azzal, ha az említett iparágban a cégek 60%-a (tehát minden 10 cégből 6) termel valamennyi (értsd: akármennyire kicsi) profitot? Mert ahogyan a kérdést megfogalmaztad, ez utóbbira lehet következtetni. :)

2023. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018-as kérdésed, de újra kiemelted. Milyen vállalkozást indítottál az elmúlt 5 évben, kérdez?
2023. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+pont kérdésért, ha van rajta mozgás erre is megkapja a +3 pontot, így megéri neki kiemelni!
2023. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!