Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hova mennétek szivesebben...

Ti hova mennétek szivesebben dolgozni Anglia vagy Németország és miért?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Anglia, mert nem tetszik a német mentalitás.
2018. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Anglia, mert nem beszélek németül. Az pedig alap, hogy nyelvtudas nélkül nem megyünk külföldre dolgozni
2018. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Németország, mert németül jobban beszélek, mint angolul.
2018. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Mindkét helyen túl sok a magyar. Ha választanom kéne akkor inkább Németország, de nem beszélem a nyelvet. Anglia nem tetszik, nem vonz.
2018. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Skandináv országba mennék, sőt Izland lenne a legjobb!!
2018. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Desintegrator válasza:

En Nemetorszagban elek mar 7 eve.

A nemet mentalitas szerintem alapvetöen jo, persze vannak idegesitö elemei. De en szeretem a rendszerezettseget, es naluk rendszerszeretöbbek csak a japanok.

Megy az angol is, de ha mar odaköltöznek, akkor semmikeppen sem Londonba. Szinte egyik ismerösömnek sincs jo benyomasa a varosrol, csak a munka vegett meg mennek oda. Kenyszerpesti voltam 3 evig, soha többet nem költözök olyan helyre, ahol nem erzem jol magam. Skocia szoba jöhetne.

Izlandot emlitette valaki; ott is voltam mar, szuper hely, de tisztaban kell lenni a körülmenyekkel, mert az egy extrem orszag extrem idöjarassal es nagyon egyedi szokasokkal.

Nemetorszagban nagyvarosban eltem egy darabig, de jobb videken. Illetve ha fiatal vagy es nem tudsz nyugton lenni, akkor menj Berlinbe. De az a legkevesbe tipikus nemet jellegü varos... több a külföldi mar, mint a nemet, es nem is különösebben szep, de ott van a legtöbb startup ceg.

Sokaig lehetne egyik-masik orszag mellett ervelni vagy ellenervelni, de mindenhol talalhatsz olyan közeget, ahol jol erzed magad, ugyhogy inkabb tedd attol függöve, melyik nyelvet beszeled illetve hol talalsz munkat. Nyelvismeret nelkül feleannyit fogsz keresni, mint az atlagfizetes, ha felvesznek egyaltalan valahova.

2018. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!