Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugis munkahely kevesebb...

Nyugis munkahely kevesebb fizetesert, vagy stresszes tobb penzert? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Titkarno vagyok egy telekom cegnel, mas cegekhez viszonyitva jo a fizetesem, de az alkalmazottak kozul az enyem a legkisebb (keves a munka is, ugy erzem, tobbre vagyok kepes). Most felszabadult egy hely a front office-ba, kliensekkel kellene foglalkoznom, joval tobb fizetesert, nyilvan ez tobb stresszel is jar. Mit csinaljak?
2018. nov. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudod. Én korábban stresszes munkahelyen dolgoztam, legtöbbször azt se tudtam, hol áll a fejem, folyton jöttek az újabb feladatok... de nagyon szerettem. A mostani munkahelyemen annyira nincs meló, hogy sokszor órákig nincs semmi, a régebbi kollégák ilyenkor gond nélkül olvasnak (én még új vagyok, nem merek még). a telefon egész héten egyszer csörgött, email néhány óránként jön egy. Iszonyat unalmas, sokkal jobban szerettem a stresszeset. Másnak meg ez az álommeló.
2018. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ennél több stresszt nem tudnék elviselni, mint ami most van, így is fizikai tüneteim vannak és gyógyszer kell, hogy bírjam. De a fizetés nagyon kevés így is.


Szóval inkább egy nyugisabb, de értelmesebb meló, több pénzért. = Tanulok nyelveket és irány külföld.

2018. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem váltasz, nem tudod meg, mi lett volna a jó. Ha lehet váltani és engedik kipróbálni, akkor később is engednek majd váltani. Nálunk a cégnél szabad mozgás van. És ez nem csak HR duma, hanem valóban így van.

Aztán, ha nem jön össze akkor mi van? Mész a következő munkahelyre, ahol végre jól fogod érezni magad.

A pénz egy kényszer. Motivál is, persze. Magyarországon nincs olyan fizetés, ami ne motiválna, hogy mást csináljak! A felelősség is jó. Az is motivál és előre visz. Az is jó, hogy környezetváltozást szerzek magamnak.


De neked mi jó - azt te tudod. Én ügyfelekkel csak akkor foglalkoznék, ha tudom, hogy fél év múlva otthagyhatom az egészet a fenébe. Nagyon zárkózott ember vagyok, nem ügyfél centrikus. De hatalmas kaland lenne nekem ott helytállni.

2018. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

"Szóval inkább egy nyugisabb, de értelmesebb meló, több pénzért. = Tanulok nyelveket és irány külföld."


Miért hiszi mindenki, hogy kint nincs stresszes munka? A nyugalom 2 dolog miatt van kint. Rohadtul nem érted, és nem foglalkoztat a politika.

A másik, csak magaddal vagy elfoglalva.

2018. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

próbára nincs lehetőség?


1 hét, 1 hónap?

2018. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!