Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így lehetek férfi légiutas...

Így lehetek férfi légiutas kísérő?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, angol nyelv és irodalom szakon vagyok végzős. Három nyelven beszélek és egészségileg, külső adottságok alapján is megfelelő vagyok. Türelmes, kedves ember vagyok, tehát a személyiségem sem annyira rossz.

Barátnőm nincs, családot nem tervezek.

Ezek tudatában van esélyem, hogy valóban steward lehessek vagy van még valami a háttérben ahol elbukhatok?



2018. nov. 27. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ryanair Boeing 737-eseket használ.
2018. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 TappancsMancs ***** válasza:
Azért mindent összevetve csak jobb, ha legalább elmész úszni és úszol úszol hosszokat. Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor belejön az ember olyan mint a gyalogolás, abba se bírod hagyni. Legalább ennyit és a mentést meg úgyis oktatják, azt nem kell önállóan megtanulni. De úszni szerintem menj el, úgyis jó dolog úszni és egészséges is.
2018. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 TappancsMancs ***** válasza:

Érdekességképp itt egy adat a légiutas kísérők nemi megoszlásáról, usa grafikon. Az oldal közepe után van. Nő 75%, férfi 25%.

[link]

2018. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!