Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárakban dolgozó emberek...

Gyárakban dolgozó emberek miért olyan elégedetlenek mindig a munkájukkal?

Figyelt kérdés

Ha nem elégedettek akkor miért nem tanulnak valamit amit szeretnek és mennek abba dolgozni később?


Nem rossz úgy leélni egy egész életet hogy folyton számolod vissza a perceket a műszakban és az éveket a nyugdíjig?


Ez maga lehet a pokol!



2018. nov. 27. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

1.: Nem hobbiból dolgoznak gyárban. Ismerek tanárt, aki inkább elment oda, mert 50-nel többet kap, mint a suliban. Anno a Westendben dolgoztam az üzemeltetésen, volt több, diplomás srác az őrök között.


2.: Más munkakörökben is így vannak az emberek.


3.: Tanulni? Oké, miből és mit és mikor? Nem lehet mindenki bróker meg informatikus.

2018. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

nem mindenkinek van lehetősége munka mellett tanulni, tudod, elég drága egy szakma is...plusz idő, amit a 3-4 műszak és család mellett nem biztos, hogy be tud vállalni.


és még ha sikerül is, abban el is kell tudni helyezkedni

nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nagyon nehéz

2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert tanulni lusták, többet tenni a dolgokért is lusták, kockáztatni meg végképp nem szeretnek, emiatt megragadtak a "panaszkodom, minden szar, de tenni meg nem akarok ellene" szinten.
2018. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó válaszoló: van ilyen is valóban, de ne általánosítsunk már! Nem mindenki olyan, ahogy írod.


2-es válaszoló voltam

2018. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
95%

Hiába mondják hogy munkaerőhiány van, nincs.

Rengeteg ember diplomával kényszerül a gyári munkára. Ami nem fizet már olyan rosszul, de nagyon monoton tud lenni.

Ne is beszéljünk a műszakokról. Az éjszakai műszakot sokan nem bírják, belebetegszenek, emellett még ott van a család is, párkapcsolat amivel foglalkozni kell.

Ismerek gyógypedagógust is aki gyári munkára kényszerült. Nem kívánságműsor , ha nagyon kell a pénz mindent el kell fogadni.

2018. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Újra itt van Balázska...
2018. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Említitek a diplomásokat itt,na de egyik sem mérnök,programozó,matematikus,hanem gyógypedagógús meg gondolom a többi milyen büfészak lehet.


Amúgy a tanulást meg lehet oldani,este alvás helyett akkor tanuljon az illető vagy szánjon rá pár évet és munka mellett akkor tanuljon csak.

Én egyetemet full time meló mellett végeztem és nem büfészakon voltam.


Plusz ha annyira kevés a zsé akkor végezzen el egy szakmát aztán akár diplomát is,meg mehet külföldre ott pl Bécsben ingyenes az oktatás.

2018. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én pénzügyes végzettséggel dolgozok gyárban. A szakmámban nem tudtam elhelyezkedni, mert nincs gyakorlatom. Most a munka mellett iskolába járok és ingyen besegítek egy cég pénzügyi részlegén, hogy legyen gyakorlatom.
2018. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Tökmindegy, lehet büfé szak is ha tud angolul nem lesz portás...
2018. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén pénzügyi számviteli vegzettseggel(2ev technikusi) rohadtam már 3 évet eddig gyárba.. Mer mindenhova 3-5ev releváns tapasztalatot kérnek.... Honnan lenne??? Ennyit ér a magyar oktatás szégyen az egész ezért tanultam ennyit.
2018. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!