Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestiek, mennyire nehéz...

Budapestiek, mennyire nehéz munkát most?

Figyelt kérdés

Most végzek az egyetemen vidéken...de ha nem végzek, akkor diploma nélkül kell keresnem valamit. Évek óta nem jártam a fővárosban, de lakhatok fenn ingyen. Viszont nem ismerem a fizetéseket diploma nélkül. Vidéken ez ilyen nettó 130-140...


A végzettségeim: érettségi, bolti eladó, webfejlesztő okj és egy majdnem befejezett informatikai diploma.

Amiket tudok nyújtani:

- online marketing, python programozói tapasztalat,

- Ms office természetesen

- aktív angol nyelvtudás

- jogsi

- jó fizikum, nem ijeszt meg a munka és fiatal vagyok.


Nem tudom, hogy milyenek az órabérek Budapesten. Nettó 160-at meg lehet keresni vagy többet is diploma nélkül?


2018. nov. 29. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
találni*
2018. nov. 29. 14:23
 2/8 A kérdező kommentje:

A munkakör sem kifejezetten érdekel. Az éjszakázáson kívül nem számít. A nettó bérekre lennék kíváncsi.

Köszönöm.

2018. nov. 29. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyire megy a Python? Szeretsz programozni?

Mert melléraksz egy Java alapokat és tádámm, diploma nélkül is felvesznek, akármikor. És 250+ nettóról van szó, nem 130-ról. Pláne, hogy majdnem kész az infós diplomád. El ne menj építkezésre culágernek, ilyen esélyekkel maholnap önellátó vagy!

2018. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen most láttam, hogy nettó 700-as órabérrel keresnek recepcióst.
2018. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én raktárban dolgozom, 9től 5ig, csak hétköznap, nettó 210 ért.

Budapesten az nem talál munkát aki nem akar dolgozni, minden második gyrosos felvételt hirdet, gyorsétterem, vendéglátás, ruházati üzletek, stb.

2018. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ilyen válaszokat szerettem volna. Mit és mennyi nettót lehet keresni vele.
2018. nov. 30. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
350-550 között keres egy full kezdő programozó, neked infós diplomád lesz és van python gyakorlatod és elmennél raktárba pakolni fele ennyiért? Miért?
2018. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs terved, vagy atmenetileg kell valami, nem nehez. Max nem fizet jol az itteni arakhoz kepest.
2018. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!