Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végezzek iskola...

Milyen munkát végezzek iskola mellett? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Tavaj nyáron és ezen a nyáron az utolsó hetekben ugyanabban az autógyárban dolgoztam, ahol tavaj is. Szeptembertől egész tegnapig volt munkalehetőség mint diákok számára (megállapodás alapján - időszakos munka), akkor mentem, amikor nekem megfelelt, 4/órabért adtak, elégedett voltam. Mivel suliba is járok, minden 2 hétben távúton, és nem mindig volt minden napra szabad műszakjuk. Mivel az ügynökséggel van a megállapodásom, akkor őket máma felhívtam, hogy volna-i szabad műszakjuk jövőhétre. Hogy nincs se holnapra, és se jövőhétre, hogy már nem keresnek olyanokat, akik suliba járnak. Itt ebben az autógyárban már ismertek, én is ismertem őket, jól éreztem magam itt, és sokan jártak az én falumból is, és el is vittek engem melóba. Itt ennél az ügynökségnél nincs munkalehetőségük diákok számára, és most nagy a gond, mert munkát megint nehéz lesz találnom.


Keresgélek interneten munkalehetőségeket, de “volna is” itt egy munka, Tescóban kirakodni a reagálokba dolgokat 4/órabért kínálnak. Na de van itt egy gond: Itt autógyárban amikor dolgoztam, itt senki nem cseszegetett, nem kellett sietnem, és jó volt a kollektív is. Amikor Tescóban dolgoztam, ott mindig cseszegedtek, mindig kellett kérdeznem, hogy mit csináljak, mert hamar elvégeztem azt, amit kellett. Voltak olyan napok a Tescóban, amikor magam rakodtam ki, és nem győztem, mert sok volt belőle. Egyszóval ezt a munkát megútáltam.


Van jogsim, de csak 1 éve. Gondolkodom azon, hogy fuvarozni, csomagkiszállítót kipróbálni, mert érdekel a vezetés.



Milyen munkát tudnátok nekem ajánlani? Jobb lenne, ha kommunikálnák az emberekkel, emberek között legyek ez a fontos.


Szerintetek mit csináljak? Lecci adjatok tippeket. Köszönöm.


2018. nov. 22. 16:02
 1/1 anonim válasza:
A moziban dolgozást kedveli sok diák, én is dolgoztam, 2 éve 1 hónapot ott. Nem volt rossz. Jó buli :)
2018. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!