Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mikor kapott mostanában...

Frida80 kérdése:

Ki mikor kapott mostanában kiutalást bármelyik számlájára? JTN Panel Nem kérdés, csak egy észrevétel.2018.10.26-án kértem ki a jtn panelről az 1000 pontot skrill számlára. A mai napon 2018.11.29-én meg is kaptam 2 email küldése után.

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 16:16
 1/1 anonim válasza:

Én még 2020.07.15-én ígényeltem Skrillre meg a jutalmat! Azóta sem kaptam meg a jutalmat! Ha e-mailt írok nekik "Virág " nevű hölgy csak egy sablon levelet küld miszerint;


"Kedves Dániel,


Köszönjük levelét és hogy tagja a JTN Panelnak!


Amennyiben Ön kapott megerősítő emailt a pontok beváltásáról, avagy manuális beváltást ígértünk Önnek a kifizetés folyamatban van. Amennyiben nem kapott megerősítő emailt, ez azt jelenti hogy Ön nem jelezte pontbeváltási szándékát, ezt kérjük, hogy tegye meg, a JTN Panelba belépve a Pontok Beváltása menüpont alatt. Amennyiben nem tudja beváltani a pontjait, kérjük ezt jelezze felénk Skrill vagy Paypal email címének megadásával. Ez esetben mi beváltjuk Önnek manuálisan a pontokat.

Az átlagos kifizetési idő 45 nap, de jelenleg a kifizetések késnek technikai hiba miatt így a kifizetés jóval tovább is eltarthat. Aktívan dolgozunk a hiba elhárításán.

Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért, amint elhárul a hiba, meg fogja kapni az Önnek járó díjat.

Köszönjük megértését és türelmét!

Üdvözlettel,


Virág


JTN Panel"

És csak ezt a sablon levelet kapom,ahányszor csak levelet írok! Semmilyen kérdésre nem válaszolnak! Megjegyzem a cég elvileg a "Jtn research kft" néven fut,de ez Magyarországon nincsen bejegyezve,vagyis kamu!!

Nem véletlen,hogy a kifizetések nehezzen vagy meg sem érkeznek! Tehát a JTN Panel egy átverés,kamu!! Ha szerencsés vagy 90-120-vagy 150 nap múlva megkapod a jutalmad,vagy nem! Akkor ingyen dolgoztál!Mindenki csak ennek a fényében dolgozzon velük!!!

2020. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!