Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiknek. Hogyan. És miért. Van...

Kiknek. Hogyan. És miért. Van pénzük 40 milliós autókra? Én a kis havi 300ezremből ilyenről soha ne is álmodjak? Ők mit csinálnak másképp? Honnan van ennyi pénzük és miért ilyen tehetősek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 03:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
30%

Kis havi 300 ezer? Ember! Te vágod, hogy ez egy jó fizetés (persze nettóban, de bruttóban sem rossz). Milliók élnek a létminimum alatt, és nélkülöznek. Valaki örül, ha megkapja a nettó 100-at te meg 40 milliós autót akarsz? Tanulj és majd lesz. Én is ezt teszem. Dolgozom, mellette koptatom az iskolapadot, mert van egy álmom. De az nem 40 milliós autó, hanem egyetlen egyszer kijutni Los Angelesbe nyaralni. Semmi többet nem akarok.


18/f

2018. nov. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

Amid neked megvan az másoknak az álma.

Légy hálás azért amid van. Tűzz ki célokat. Minden álmod valóra válhat, ha van bátorságod a nyomukba eredni. :)

2018. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

Én azt se értem, hogy párszázezres autókat hogy bírnak az emberek fenntartani :D


De ha jól értem, az a kérdésed, hogy emberek hogyan keresnek nálad jobban? Pl. olyan végzettségük-szakmájuk van. Orvos, informatikus, pénzügyi szektor.


Vagy külföldön (is) dolgoznak.


Vagy vezető beosztásúak, akár saját vállalkozásban.


Vagy örököltek.

2018. nov. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

"Hogyan."


Több varia is létezik:


- sikkasztották rá a pénzt, de még nem derült ki,

- jó szakmájuk van, amivel sokat lehet keresni,

- hitelre vették, mert van a szomszédnak, tehát nekik is kell,

- Orbán Viktor közeli barátja,

- nem az övé, hanem a cégé, ahol dolgozik, csak magáncélra is használja,

- saját vállalkozás,

- örökölte,

- nyerte,



Ó, ha én havi 300 ezret keresnék (akár bruttóban is), egyből vennék magamnak egy meleg téli kabátot. :)

2018. nov. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
78%

Alkalmazotti fizetesbol az ember nem vesz 40 millios kocsit. Senki sem keres itthon, milliokat havonta alkalmazottként.

Akiknek van,es telik ra,azok ugyvezetok, cegtulajdonosok, kftjuk van főként, vagy egyeni vallalkozas, vagy berlik a kocsit, vagy cegesauto.

2018. nov. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Általában vállalkozó, cégtulajdonos vagy családtagja vesz ilyen autót többségben cégre lízingelve.
2018. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Közpénz :-P
2018. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
60%

Ha alkalmazott vagy, akkor el lehet felejteni. Alkalmazottként itthon lényegében sehogy nem működhet ez, Nyugat-Európában is csak jellemzően jól menő vállalkozóknak/cégtulajdonosoknak jöhet szóba (ami persze már mehet itthon is). Vezetői bérekből is sokszor legfeljebb csak hitelre lehet venni.

De ez viszont nagyon nagyon kemény dió tud lenni, főleg ezen a szinten, szóval nem 8-tól 4-ig, mint az iskolában.

2018. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Általában cégvezetők, jellemzően külföldi ügyfélkörrel és kapcsolatokkal.

Nagyrészt ehhez az kell,hogy legyen egy stabil szülői háttered, akik itthon tisztes, nem minimál fizetésből élnek. Ekkor tudod finanszírozni a gyerek globalista életét, járhat külföldi egyetemre, szerezhet külföldi barátokat és hatalmas előnnyel indul az életben. Én most végeztem az egyetemen, soha nem juthattam ki külföldre tanulni. Meg is van a hátránya, sokkal előrébb veszik azokat, akiknek van külföldi tapasztalatuk. Ha meg eleve úgy készülsz 20 éves fejjel külföldön,hogy te vállalkozást fogsz indítani, akkor 5-10 év munkával összejön a 40 milliós autó.

Angliából hazaköltözött cégvezető mondta,hogyha ki tudnék menni Angliába 2 év tapasztalatot szerezni, hazajövetel után körülrajonganának a munkáltatók...

2018. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
61%
Vicc, hogy valaki 40 milliós autósról álmodozik. Én személy szerint 5 milliónál többet nem költenék autóra, azt is már csak akkor, ha nem tudom mire költsek.
2018. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!