Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányadik kerületben élnek a...

Hányadik kerületben élnek a pesti elitek? És melyikben a szegényebbek, kevésbé tehetősek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 22:18
 1/9 Gál Zoé ***** válasza:
17%
2. 5. 6.
2018. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gál Zoé ***** válasza:
14%
Mármint az elitek ott, amit írtam az első válaszban.
2018. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Várban (I) ker. és a XII.ker-ben sem a minimálbéresek kuporognak.:)

A szegényebbekre nincs kerület, a VIII-ra sem a szegények jellemzők, hanem egyes részeire a cigányok, ahogy a IX és X-re is.

2018. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Te most konkrétan csak Pestre vagy kíváncsi, vagy Budapestre?
2018. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, Budapestet akartam. Köszi a válaszokat :)
2018. febr. 3. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Van "szegénynegyed", én a Havanna lakótelepen élek, mert itt van még olyan albérletár, amit meg tudok fizetni (ez a 18. kerület), a lakók akiket ismerek, vagy "bennszülöttek", akiket betelepítettek ide a '70-es években Angyalföldről, vagy csóringer albérlők, mint én, meg sok a nem napon barnult "kubai". Nem fikázni akarom ezt a városrészt, de ez van, minden be van kamerázva, mégis a pékség hátuljában egy tárolóra rá van írva, hogy "ne törd fel, csak kenyér van benne, ha éhes vagy, meghívunk egy szendvicsre", meg az állandóan itt parkoló autók között szerintem egy klassz verda van csak.
2018. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Hős utca pl. egy elég rossz környék, meg az Orczy-kert környéke.
2018. febr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És pedig meg a hos utcanal is lakik gazdag... :Dd ennyit az elmeletrol. Persze nyilvan vannak olyan kornyekek ahol foleg tehetosek laknak. Buda tobb resze, belvaros, es allitolag az uj okoslakonegyedek , ami inkabb csak a modern panel kategoria nekem, de mivel draga...
2018. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom,mit értesz az elit alatt.

3 féle ember van:

pr0li,

sznobpr0li,

és a becsületes,gerinces egészséges mentalitású korrekt ember.

Nagyon tud csalni a látszat,illetve az elit alatt mit is értünk azon felül,hogy elsőrendű,kiváló,másoktól magasabb szinten élő réteget jelenti.

A mai világban rengeteg az újgazdag elit,aki valójában a gátlástalan pr0liból vált öltönyös sznobpr0livá.

Ezek legkedveltebb kerületei a II.,XI,XII.bizonyos részei.

2018. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!