Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociológia diplomával el...

Szociológia diplomával el lehet e helyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
El, Mekiben és a gyárakban munkaerő hiány van
2018. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szakmán belül Budapesten és külföldön. Vagy protekcióval.

Máshol olyan helyre jó ahol akármilyen diploma és nyelvtudás kell - ha többet akarsz keresni, ha nem, akkor irodai munkák. Persze régiótól függően lehet még gyárba is sorbanállás van, akkor vagy elutazol, vagy lehet még Mekis munkád sem lesz, mert oda inkább diákokat vesznek fel, nem diplomásokat.

Nekem most egy kényelmes irodai munkám van ami nem fizet túl sokat, de gyerek mellett jó.

Családgondozónak mostanában mindig keresnek embereket de személy szerint én oda nem mennék szívesen.

Ha elkezded akkor mindenképpen csinálj egy keresettebb mesterképzést.

2018. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hivatalokban/családsegítőkben szerintem egész jó esélyeid lennének. Ha felmész a közigállásra látni fogod mekkora hiány van szoc munkásokból.
2018. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hivatalokban/családsegítőkben szerintem egész jó esélyeid lennének. "


Hivatalokban/családsegítőkben kb barkinek jo eselyei lennenek, csak senki sem akar bertabla alapjan robotolni. :)

2018. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik hivatalokban? Ahonnan mist rúgnak ki közel 10ezer embert?
2018. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

zabrakadabra

Rohadt rég voltam általános iskolás, de ha nagyon tudni akarod, szeptemberben szeretnék elkezdeni egy negyedik diplomát...

2018. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van egy ismerősöm aki szociológiát tanult egyetemen (BSc), majd továbbment kriminológia mesterre. Most a büntetés végrehajtásnál van mint pártfogó és nem is rossz fizetésért (főleg ahhoz képest, hogy pályakezdő).

Szóval a "mekizős" idióta kommentelők bekaphatják, látszik, hogy fingjuk sincs a dologról.

2018. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kriminológiára nem csak az mehet,aki hivatásos rendőrtisztit végzett?
2018. dec. 3. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, a kriminológia jogi terület. De látom a lepontozóknak nagyon nem tetszett, hogy nem csak "méjnökinfómatikusdoktor" lehet mindenki aki jól kereshet.
2018. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!