Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig lesz még létszámstop a...

Meddig lesz még létszámstop a közszférában?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 17:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

Képzeld dereng valami. Csak amit te utánad a munkáltató befizet az a munkáltató befizetése az ő zsebéből, nem a tiedből. Ergo ebből a pénzből te senkit sem "tartasz el".


Micsoda demagóg duma :DDDDD

2018. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%

#11

Közigazgatási diplomával úgy helyezkedsz el versenyszférában, hogy vinnyogás helyett fogod magad és szerzel normális piacképes tudást, és nem arra apellálsz, hogy haveri alapon behívnak elvegetálni egy állami leépüldébe, miközben mi piaci munkavállalók/vállalkozók/cégek fizetjük, hogy lényegében semmi hasznosat nem végzel napi 8 órában.

A rohadt életbe.

Tiszteletem...

2018. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó nem #11-nek szólt, hanem #12-nek.
2018. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22-esnek:


Nem csinálnak semmit?


Csak egy példán keresztül szemléltetem:


Holnap becsukjuk a Földhivatalt, mert csak pasziánszoznak, holnapután pedig becuccolok a lakásodba, és onnantól az az én lakásom lesz.


Remélem érted.

2018. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

Na jó, visszaolvasva jó nagy általánosító baromságot sikerült leírnom...

Amire én kiakadok, az a haveri alapon beszerveződő semmirekellők intézménye, ami rányomja a bélyegét az egész közszférára.

2018. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
21 ew es ha en nem dolgoznek ott fogyatekkal elo baratom akkor befizetne ezt a munkaltato? Ezért remelem hogy rovidesen kiruugjak az osszes magadfajta naplopot, mert kb erre vagytok jok, kötekedni
2018. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Amire én kiakadok, az a haveri alapon beszerveződő semmirekellők intézménye, ami rányomja a bélyegét az egész közszférára."


Ez a versenyszférára éppen ugyanúgy jellemző. Minden vezető a rokonait, barátait tolja be a cégbe először, aztán az alkalmazottak rokonait, barátait és csak legvégül vesznek fel az utcáról idegeneket, ha már tényleg nincs más.

2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27

"Ez a versenyszférára éppen ugyanúgy jellemző. Minden vezető a rokonait, barátait tolja be a cégbe először, aztán az alkalmazottak rokonait, barátait és csak legvégül vesznek fel az utcáról idegeneket, ha már tényleg nincs más."


Ezt a saját példámmal tudom cáfolni, saját cégem van (nagyon jól működő vállalkozás), egyszer nem gondoltam arra, hogy haverokat vegyek be.

Igen, amikor megérezték a pénzszagot próbálkoztak rendesen (úm. alulról jövök), de határozott nemet mondtam -- azzal a kitétellel, hogy amennyiben tényleg jók lennének a területen a közeljövőben, úgy tárt karokkal várjuk őket. Egyelőre ez nem történt meg.

2018. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert kell igy megitelni a közszférát. Ott is kell dolgozni nem minden területen megy a láblogatás. Az a versenyrobot aki azt irja hogy 3 4 ingyenélőt tart el azt javaslom ha beteg gyógyitsa magát zarjanak be a kórházak ha katasztrófa törtenik menjen tüzet oltani, 0-24 oraba mentoskent eletet menteni 3 muszakot apolokent huzzon vegig 50 beteggel osztalyonkent s még sorolhatnam hany olyan közszferas terulet van ahol az emberek azert dolgoznak nap mint nap hogy a tarsadalomert tegyenek.A versenyrobot rabszolgatartoja mit tesz a tarsadalomert a rabszolga termeli a profitot a vallalkozonak az meg elkolti elcsalja stb stb.Nem mindenhol van letszamstop lasd kozigallas.hu ☺
2018. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!