Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri szerintetek rendszergaz...

Megéri szerintetek rendszergazda okj-t végezni?

Figyelt kérdés

Haverom azt mondta az iskolába ahol van, ott jövőre fognak közalkalmazotti viszonyban 138 ezret fizetni a rendszergazdának. Idén 10esel kevesebb, és ez minden iskolára igaz.

Kezdésnek meg biztos itt kezdenék, talán később kis tapasztalattal felvenne egy nagyobb cég valamivel jobb bérért...



Ti mit gondoltok? Borzalmas ez a közalkalmazotti bér


2018. dec. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendszergazdákat annyira nem vadásszák, de azért el tudnak helyezkedni.

A bért meg ki kell alkudni. Nem kötelező állami alkalmazásban lenni - de akkor számíts abszolút rugalmas munkaidőre. Néha 32 órásra (egy teljes nap + még 8 óra utána). Ja, és külön díj nélkül.

2018. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Rendszergazdát ma már szinte csak felsőfokú végzettséggel alkalmaznak. Egy OKJ-s rendszergazda annyit tud mint egy hobbi szinten érdeklődő fiatal. Szerintem nem érdemes OKJ-t végezni. Az államigazgatásból kiszórták őket és ez szépen legyűrűzik.
2018. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahogy így gondolom én is #2-es válaszoló. Jó lenne ilyen téren mozogni, de egyetemhez nincs kedvem, még egyszer anno azt már feladtam igaz az nem informatikai volt
2018. dec. 6. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jol tudsz angolul akkor elmehetsz egy SSC be application supportba irányba, vagy akar kapásbol second line service deskre esetleg networking iranyba, 400 alatt nem lesz a bruttó
2018. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha komolyan és hosszú távra gondolkozol, akkor irány az egyetem vagy legalább egy főiskola, hidd el jobban jársz.

A kedv olyan, hogy ma nincs kedvem, de holnap már igen.

2018. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!