Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ilyen rajztudással...

Szerintetek ilyen rajztudással bátorkodjak tetoválónak tanulni? Nem csak ilyet tudok rajzolni hanem portrét is, és minden egyebet amire igény lenne.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 27. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán! Persze ha a tetováláshoz is érzel kedvet. A rajzod nagyon rendben van.
2010. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2010. jún. 27. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy tetoválóművészként nem csak animéket kell majd rajzolnod?
2010. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért, mert egy Dragonball rajzot raktam fel, attól még nem vagyok animés...Sőt...A Dragonball gyerekkorom szeretett rajzfilmje és ennyi.

Portrékat szeretek rajzolni. De ezt a kérdésben is leírtam. Valamint azt is, hogy mindenfélét lerajzolok.

24 éves lány vagyok, mielőtt valaki 14 éves kis anime mániás gyereknek hinne.

2010. jún. 27. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olyasmire gondolt, hogy ha tetováló vagy, akkor lehet, hogy alkalmasint nem is rajzolnod kell, hanem egy "Juci" feliratot kell felplasztikáznod valami kisebbségi s.eggére :P

Illusztrátor, grafikus nem szeretnél lenni?

2010. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sok olyat láttam már, hogy emberünk gyönyörűen rajzolt stb tényleg tehetséges de bőrre dolgozni még 1 éves gyakorlás után sem tudott olyan szépen.Nagyon más, azért 'szólnak le' a manga rajz miatt, mert abban pl nincs árnyékolás stb. nézd meg pl tetoválószalonok képeit, oda szoktak felrakni kész munkákat, hogy pl papíron - kezdetnek - vissza tudnád-e adni ugyanazt, mondjuk az eredetileg odavitt képet amit szeretett volna?Szerintem ez segítene a döntéshez!bocs de jobb ötletem nem nagyon van!
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

24 éves animés kisgyerek :DD

a rajz jó csak felb h mindenki nyomott fejű japán izéket rajzol

2010. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd még úgyis meglátom mi lesz...De ahhoz, hogy belevághassak a tetoválásba, még azért képeznem kéne magamat:)

Meg hát igen, azért más papírra felfirkantani valamit, mint a bőrre géppel felvinni:)

2010. jún. 29. 10:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, illusztrátor vagy grafikus? Nem tudom, az nem vonz:) Inkább a tetoválás:)
2010. jún. 29. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!