Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben szerintetek...

Ebben az esetben szerintetek milyen munkahelyeken kereshetnék jól?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, januárban leszek 19.

Nappali tagozatos vagyok, de 3 napot járunk suliba. (OKJ, érdekes egy dolog, de ez van.)

Szóval Van nagyon sok szabadidőm, és szeretném ezt pénzbe fektetni. Milyen munkahelyeket keressek, úgy, hogy nincs semmilyen munka tapasztalatom, de kb. 1000 forint körül legyen az órabérem. Akár napi 10 órát is tudnék dolhozni, nem büdös a munka csak eddig még nem nagyon volt rá időm.


KFC, mennyire éri meg?

Gyárakban, milyenek a körülmények?


Amúgy Városban dolgoznék. (Eger)


2018. dec. 17. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek bejön a gyorsétterem, egy próbát megér. Gyárba nem valószínű, hogy felvesznek heti két napra.
2018. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj HAVONTA járok 3 napot suliba. :D

Meg diák vagyok, így KFC-ben kaphatnék ekkor a összeget?:o

2018. dec. 17. 19:50
 3/7 anonim válasza:

" de kb. 1000 forint körül legyen az órabérem"


Én 2 diplomával a kezemben örülnék az 1000 ft-os (nettó) órabérnek de nem kapok annyit....

Ja és nem vagyok pályakezdő tizenéve.

2018. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XD
2018. dec. 19. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

"Én 2 diplomával a kezemben örülnék az 1000 ft-os (nettó) órabérnek de nem kapok annyit.... Ja és nem vagyok pályakezdő tizenéve."

Az, hogy te rabszolgabérért dolgozol, elsősorban a te problémád, amin neked kellene változtatnod, továbbá nem értem, milyen formában ad választ a feltett kérdésre...

2018. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"elsősorban a te problémád,"


Nem elsősorban az enyém hanem CSAK az enyém.

2018. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért vagytok olyan helyzetben amiben épp, mert ilyen negatív kis nemtudommik vagytok. Te valószínűleg le tettél már sok mindent az asztalra, és valószínűleg el is hiszem egy olyan emberről, aki nem bírja ki, hogy ne kommenteljen nekem valamit a saját véleményéről. Az ilyeneket, mint te vagy mindig is sajnálni fogom. Ja, meg kerülni. :)
2018. dec. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!