Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másodévesként elhelyezkedni...

Másodévesként elhelyezkedni valahol?

Figyelt kérdés
Most végeztem elsőévesként pénzügy és számvitelen és szeretnék elkezdeni ilyen területen dolgozni. (Például könyvelő gyakornokként) Van esetleg erre lehetőség? Ahol van alkalom arra hogy be is mutassák mit csináljak és nem csak leültetnek egy halom papír elé?

2018. dec. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet. De a konkrét válaszadást nagyban megkönnyítené, ha egy várost írnál, hogy hol tanulsz.
2018. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Érdeklődj az egyetemen! Gondolom, van ötletük, mert a képzés során kell gyakorlatot teljesítened valahol.

2. Nézegesd az álláshirdetéseket!

2018. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves #1. BGE-n tanulok és Budapesten keresek munkát leginkább a 12.kerület közelében.

Kedves #2. az egyetem leginkább azoknak biztosít munkalehetőséget akik már végeztek és csak a gyakorlatuk van már hátra.

Olyanoknak akik nem rég kezdték a tanulmányaikat, nem.

Interneten meg olyan álláshirdetések vannak ahol vagy papír kell, van több éves tapasztalat. És hát sajnos ugye egyik sincs még.

Én meg minél előbb szeretnék betekinteni abba ami majd rám vár...:)

2018. dec. 23. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz KKV-knál esetleg. Én is egy kisvárosi könyvelő irodában töltöttem el egy évet másodéves koromban. Heti két nap, nem kerestem gennyesre magam, de arra jó volt, hogy legalább szerepelt valami az önéletrajzomban, és minimális munkatapasztalatom lett.
2018. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Big4.
2018. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
diákmunkát keress!! rengeteg könyvelő gyakornoki diákmunka van, én is így kezdtem másodév után könyvelni. inkább egy kisebb könyvelőirodába menj, a fizetés kevés lesz, de csak kis cégeknél lehet tanulni.. multinál csak fénymásolni lehet másodévesként
2019. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is BGEs vagyok,első félév végén kezdtem el dolgozni + elég sokan dolgoznak nálunk szóval ennek nem kéne újdonságnak lennie. De amúgy meg ha a konyvvizsgalat érdekel akkor big4, ha könyvelő akkor a proci jó szerintem. Ezeknél a cégeknél sokat lehet tanulni részmunkaidőben is:)
2019. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!