Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/ Dolgozott Valaki a...

Dolgozik/ Dolgozott Valaki a Lidl-nél területi értékesítő vezetőként?

Figyelt kérdés
Találtam hozzá bejegyzést, de elég régi. Érdekelnének az ottani állapotok, szükséges-e hétvégente is a munkavégzés a fent említett pozicióban, fizetés, munkakörülmények, vezetőség, munkatársak bármi ami releváns lehet. Nem zavar, ha naponta 10 órákat kell dolgozni, de hétvégéket szeretném a családommal,szerteimmel tölteni. Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 26. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Én ugyan nem dolgoztam még ott, sem más ilyen cégnél ebben a pozícióban, de én is ezzel próbálkozom jelenleg. Sokat olvastam erről a munkáról különböző oldalakon. A kezdő fizu is több 100 ezer bruttó, ami a legfontosabb, hogy mindenhol egy kb 9 hónapos betanulási folyamatról van szó az elején. A hétvégi munkavégzést elég sok helyen olvastam. A körülmények ebben a pozícióban egyértelműen nagyon jók, a jó fizetésen kívül mindenhol autó jár hozzá és tablet / lap top. Az biztos, hogy nem az a klasszikus 8-17-ig tartó irodai munka...
2019. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ami még számomra érdekes volt, hogy vannak fenn youtube-on videók illetve a karrier oldalakon is, ahol a már ebben a pozícióban dolgozó emberek nyilatkoznak. Elmondásuk alapján van aki, germanisztika szakon szerzett diplomát, és mégis itt tudott elhelyezkedni.
2019. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!