Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor érdemes beadni egy...

Mikor érdemes beadni egy kérvény a munkahelyekre? Milyen munkát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Adminisztráció a szakmám. 3 év a szakmai év volt, és +2 az érettségi év. Most az utolsó érettségi évben vagyok. Most nyáron június végén jöttem észhez, hogy kell diákmunkát találnom magamnak, nem lehetek otthon egész nyáron, és aludni, unatkozni stb stb. Most már intézem a biztosítékot, hogy be legyek biztosítva ha belépek állandó munkahelyre, ha neadjisten valami történne valami égetés, törés, műtét. Most nyáron úgy megégedtem magam a munkahelyemen, 20 cm sebem volt a karomon, a jelem ott maradt, nem voltam bebiztosítva, és biztos kaphattam volna valamennyi €-ot. Voltam orr polip műtéten 3 éve lesz már ennek, és kaphattam volna 400€-ot a műtétért, csakhogy nem voltam szintén bebiztosítva.


Márciusban lesznek a írásbelik, és májusban a szóbeli felelések. Nincs elképzelésem, hogy milyen munkát végezhetnék a jövőben. Gyenge tanuló vagyok, főiskolára nem készülök véletlenül sem. Van agyam, de csak hülyeségekre. Van praxom gyárban, csak ott 3 műszakos a munka, 8 órás műszak, és 650-700€/havi fizetés. Szeretnék emberek között lenni, komunikálni az emberekkel. Eléggé beparazós srác vagyok. Min keresztül érdemes dolgozni? Cég keresztül, vagy ügynokség keresztül.


Azért kérdezem, hogy mikor érdemes beadni a kérvényt, hogy legyenek szabad munkalehetőségek. Ugye most még csak sima szakközépiskola végzettségem van, de már csak 3-5 hónap, és kiderül, hogy le-i érettségeztem, vagy sem. Én azért hiszek benne, hogy leérettségezek, ha már itt szenvedek 5 évet, valahogy leteszem a vizsgákat. Voltak tőlem rosszabb tanulók is, és letették, akkor én miért ne tenném le. Nyelveket nem tudom.



Köszönöm a segítségeteket.


2018. dec. 27. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
annak, aki még nem olvasta el: menj a következő kérdésre
2018. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!