Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyerekkori álmom, hogy köztisz...

Gyerekkori álmom, hogy köztisztviselő legyek, de diplomával is csak nettó 120 a fizetés, amiből nem fogok tudni megélni. Érdemes ezt a pályát választanom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Milyen ember, akinek gyerekkori álma az, hogy az államnak dolgozzon?
2018. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%

És neked mit jelent az, hogy "köztisztviselő"?


A postás is az, meg a haverom is, aki jogi diplomával, katonai ügyészségen dolgozik. Sőt, a minisztériumi dolgozók is azok, meg a ...


Szóval nem csak a kormányablakos néni a szint.

2018. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan szakmát érdemes választanod, aminek a mindennapjait el tudod viselni, ne adj' ég inspirálónak tartod.


Szóval előbb azt kell tisztáznod magaddal, hogy mit képzeltél el. Aztán azt, hogy havi 120ezerért is oké-e. Ha igen, akkor hajrá, ha nem, akkor újratervezés!

2018. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekkori álmom hogy űrhajós legyek, focista, számítógépes játék tesztelő, vagy építész (imádtam LEGOzni).


El nem tudom képzelni micsoda sanyarú gyermekkorod volt, hogy az volt az álmod, hogy köztisztviselő legyél.

2018. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
A mágia ugyi miniszteriumban akarsz dolgozni?
2018. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2, a postás köztisztviselő?

Na nemá'.

Legfeljebb közfeladatot ellátó személy.

Az nem ugyanaz.

2018. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig is oda voltam a politikáért és csodáltam az államot.Már általános iskolás koromban Kádár János beszédeit hallgattam az interneten.
2018. dec. 22. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Vagy legyél mérnök és hetente is kereshetsz annyit, pár gyakorlattal. :)
2018. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig is érdekelt, hova lett végül Kádár János koponyája. Eddig azt hittem, hogy a 2000-es évek elején a sírt feltörő emberek rövid úton a kukába továbbították azt, de ezek szerint plugolták a netre és azóta sugároz!

Persze nem biztos, hogy ezen meg kéne lepődni, biztos volt jó elvtársként látogatáson Csernobilban.

2018. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék mérnök?Utálom a fizikát és a matekot.
2018. dec. 23. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!