Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kamionos?

Mennyit keres egy kamionos?

Figyelt kérdés
Megéri az a pénz azt, hogy konkrétan mellette nincs család, es normális életkörülmények? (pl. Nem a saját ágyadban alszol nap mint nap, fürdés stbstb)

2018. dec. 27. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok kamionsofőr van, sokaknak megéri. A jófogáson találsz álláshirdetéseket, soknál a kereseti lehetőséget is feltüntetik.
2018. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Ha csak belföldön vezet, akkor olyan nettó 270-300 körül.

Viszont, ha nemzetköziben csinálja, akkor 500 ezer forint körül vagy az felett.


De, ez szerződéstől is függ, nem mindegy,hogy magyar cégnél vagy osztrák cégnél van.

2018. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Horváth Rudolf most nettó 600-800 at ír, persze gondolom ezért sokat kell uton lenni. Amugy olyan 4 hét kimn1 het itthonra 500-600 magyar cégnél realis, de ha megy az idegennyelv, osztrák német ad erre 2500-3000eurót. Aztan persze kerdes hogy mennyit lennél kinn. Mert altalaban van egy alapdij,erre jon a napidíj, de persze valahol kilométer alapu(azt nem ajánlom), lehetnek levonasok. Sok tényezős a dolog.
2018. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Emberfüggő, hogy kinek mi éri meg. De ha azt vesszük, hogy a kamionozáshoz semmiféle végzettség nem kell, akkor megéri. Persze kell hozzá némi talpraesettség, alapfokú nyelvtudás, meg persze gyakorlat, amit össze kell szeni, és amíg szert teszel ez utóbbira, addig nem fogsz annyit keresni, mint az öregek.


A normális életkörülmény szerintem relatív, ez igényesség kérdése. Aki igénytelen, az otthon sem fürdik napokig, pedig két méterre van a fürdőszoba. Aki igényes, az kamionnal is megoldja (mobil zuhanyzó, zuhanyzós pihenők, benzinkutak stb.).

Családod szintén lehet mellette, még ha nem is vagy fizikailag otthon, mam már van HD minőségű videótelefon, rengeteg chat, ami ugyan nem pótolja a személyes jelenlétet, de könnyebb elvilselni így, mint régen, amikor hetekig se kép se hang...

2018. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem keres annyit ami kompenzálja a rengeteg család nélkül töltött időt. Egyáltalán nincsenek jól megfizetve.
2018. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Én családi vállalkozásban foglalkozom közúti szállítmányozással. Amióta megvan a cég mindig is törekedtem arra hogy meg legyen az egyensúly a kamionos élet és a család között.

így nálam előfordul hogy a sofőrrel tart a család a kamionban,de olyan is előfordult hogy a házassági évfordulóra kiutazott a feleség ünnepelni a cég költségén.

Ezek apró dolgok,amelyekkel jelentősen hozzá lehet járulni a sofőr jobb komfortérzetéhez.


Általánosságban ha versenyben akar lenni a vállalkozás ma már minimum nettó 600 ezret ki kell fizetni egy jó sofőrnek. De el is kell ismerni ha valaki hosszú évek óta biztos pontként dolgozik a cégnél. Így a 700-900 ezer sem ritka. Ezért pedig elég ha itthon dolgozik a sofőr.

2018. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 walk w1th mee ***** válasza:
100%
Nekem,úgy érzem meg.3-4hetet kint vagyok 1hét,1,5hétig békén hagynak.ezt még nemtudom melyik napibejárós munkahelyen hagyják hogy te 1hétig otthon legyél. :) komfort érzet? ma már az új kamionok kényelmesek,jó az ágy benne hüttő stb. fürdeni meg a legkevesebb a fölöttem lévő válaszoló leirta.:)
2018. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És a családod nem hiányzik? :/
2018. dec. 30. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
2%
utolsó: mond csak te szoktál gondolkozni is amúgy? "Nem sok munkahely van, ahol hagyják hogy 1 hétig otthon legyél" ja, csak nem sok munkahely van ahol bent alszik az ember a melóhelyén 4 hétig :DDD Barom
2018. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 walk w1th mee ***** válasza:
87%
ha meg akarsz élni akkor bekell vállalnod.hiányzik nem hiányzik ez van,én lekopogom szeretem csinálni ezt. Miért is vagyok barom?:D Aki finnyás kényes az ne vállalja be és ennyi,és ne szidjon minket amiért ezt csináljuk.nekem meg éri,3-4hét eltelik,ki lehet birni és 1hét másfélhét szabad nekem igy okés.Felfogás kérdése,egy darabig csak dolgozol dolgozol dolgozol(kamionozol) majd 1 húzamban csak pihensz és otthon vagy. :)
2018. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!