Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kamionos?

Mennyit keres egy kamionos?

Figyelt kérdés
Megéri az a pénz azt, hogy konkrétan mellette nincs család, es normális életkörülmények? (pl. Nem a saját ágyadban alszol nap mint nap, fürdés stbstb)

2018. dec. 27. 20:45
1 2
 11/18 walk w1th mee ***** válasza:
64%
Amúgy meg 22éves vagyok,gyerek stb hál istennek nincs.család meg ithon hazavár:) amúgy létezik olyan munka is ahol 1hónapot kamionozol 1 hónapot otthon vagy. És te kretén előttem lévő válaszoló:) van ahol reggel beülsz este kiszálsz a kabinból.
2018. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
6# szeretnék Nálatok dolgozni, mint kamionsofőr. Minden szükséges okmányom megvan.
2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

csak arra céloztam, hogy 1 hétig otthon, 4 hétig kint, és erre te úgy érzed hogy ez különleges, pedig qrvára nem :D Normális meló úgy néz ki: bemész reggel 8-ra hétköznap, délután 4 kor eldobod az "ásót" aztán mész HAZA és azt csinálsz amit akarsz, nem vagy egy qrva fülkébe bezárva, és a hétvégéidet nem hugyos parkolókban töltöd alkoholista kollégákkal.


Szerinted én nem kamionoztam? Ha nem szűrted le eddig akkor ott bajok vannak... én is 22 évesen kezdtem, de elég gyorsan beláttam hogy ez az élet nem vezet sehova, neked még bilibe lóg a kezed, a "jó" dolgok majd csak most fognak jönni...


Az a napizós munka meg csak urban legend, az nem kamionozás egyrészt, és annál a pénznél amit úgy tudsz keresni még egy vidéki Aldi is jobban fizet 10-12 órára...

2018. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mesélnél kicsit privátban erről? Nagyon megköszönném! :)
2019. jan. 1. 11:32
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

# 12

Örömmel vettem az érdeklődésed. A cégem rönkszállítással foglalkozik,erre specializálódott.

10-15 napos kint-létek vannak,aztán 5-8 napos itthoni pihenők.

Nincs üres menet,oda és vissza is van megbízás.

Főleg kocsi gazda, de négykezes formában is működünk.

Nem rakodsz,nem pakolsz,nincs üzemanyaglevonás,a család pedig bármikor elkísérhet.


Külföldi pihenők esetében pedig szállodai elhelyezés biztosított. Tehát akkor nem alszol a vontatóban.

2018 évjáratú full extrás V8 Scaniák,tucatnyi sofőr kényelmi gyári extrával (dupla hűtő,smart LED tv,ruhaszárító stb)


Az útvonalak viszonylag nagy távolságok.

pl. Finnország-Olaszország Vagy Svédország-Magyarország.


Nálunk mindenki rajong a kamionokért, így ez nem csupán munka hanem egy életérzés a cégnél.



Légyszíves írj privátot,mert nekem nem küldte el ezt neked privát üzenetként.

2019. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kamionoslaca válasza:
73%
Remélem még hasznos lehet a válaszom számodra. Szóval, ha itthon nem vár senki és nem tudsz egyről a kettőre lépni, akkor szerintem megéri. Napi nettó 20-22.000,-HUF körül fizetnek itthon a cégek, a szerencsések ennél kicsivel többet is kaphatnak :). A teljes hónapnál megkapod kézbe a 600 ezret. Ebből számolj kajára és egyéb kiadásra kb. 60-70 ezret a többi megmarad minden hónapban ( saját példa ). Ehhez persze szükségeltetik az, hogy kellő képen talpra esett legyél, legyen megfelelő a felkészültséged vezetésből és üzemeltetésből. Egyébiránt a fürdéssel, tisztálkodással és wc-vel alapvetően nincs gond, az összes ezzel kapcsolatos problémádat leginkább egy felkészületlen rossz irányító okozhatja ( szinte csak ilyennel találkozok )!
2019. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha úgy nézzük, hogy gyakorlatilag írni olvasni tudó ember megkeres 5-600.000-et akkor baromira túl vannak fizetve a sofőrök (egy orvoshoz képest is akár, vagy egy fuvarszervezőhöz, aki esetleg több tíz sofőrt irányít), ha meg úgy nézzük, hogy 4 hétig napi 24 órában dolgoznak, az egészségük pár év alatt megsínyli, aki évtizedekig csinálja az ebbe döglik bele, akkor nem is sok. Életed pedig nincs mellette.
2019. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2019. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!