Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Huszonhatéves vagyok, nincsennek barátaim a családommal nem tartjuk a kapcsolatot jelenleg egy elmebeteg szálláson élek egy elmebeteg helyen dolgozok és még mindemellett drogfüggő is vagyok nem kevés adósággal. Úgyérzem ha nem sikerül ebből a helyzetből kijutnom halott vagyok, de fogalmam sincs mégis mi értelmet adhatnék az életemnek ami ezen problémák fölé emel. Milyen úton induljak el ahoz hogy legyen reggel miért felkelnem? Ha tanulok mégis mit tanuljak amivel az életben még a legtöbbet elérhetem? Milyen célt tüzhetnék ki ami az anyagiasságokon felül van? Ti mihez kezdenétek amikor már tényleg nincs vesszteni valótok? Merre indulnátok?
2018. dec. 29. 05:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is számolj le a függőségeddel.

Apránként törleszd az adósságod.

Ha tanulni akarsz, akkor tudnod kell mit szeretnél csinálni, ezt nem tudjuk megmondani helyetted.


Ha most csak ilyen mi az élet értelme jellegű a kérdésed, akkor erre is sokféle választ fogsz kapni. Az életnek nincs értelme, oka van, mégpedig az, hogy a szüleid lefeküdtek. Célt te választasz magadnak. Az én célom, hogy minél optimálisabban éljek, azaz a lehető legkisebb energiabefektetéssel még kellően kényelmes életem legyen.

2018. dec. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!