Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te otthagynál egy nettó 600...

Te otthagynál egy nettó 600 ezres állást azért mert nem kapsz fizetésemelést?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 15:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Már megint a munkaügyis. És még mindig etetik.
2018. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mik a további lehetőségek. Ha van más hely ahol megkeresném ezt a pénzt és van feljebb lépési lehetőség, meg esély a béremelésre akkor erősen elgondolkodnék a váltáson. Ennyi fizetésért Magyarországon befognám a számat, persze ez függ attól hogy milyen munka is ez valójában.
2018. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ha máshol többet adnak és jobb a cég/meló, simán.
2018. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én megtettem, most millió fölött járok
2018. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%

Azt nem teljesen értem, hogy a kérdés mire irányul, de én pl. szerződéses keretben dolgozom hosszabb távon egy-egy pozícióban, félévente 25%-os óradíj emelést írok elő minden esetben (ha nincs jelentős változás a felelősségekben, mert ha van akkor többet), szóval én egészen biztosan otthagynám, igen (kivéve talán akkor, ha nagyon lightos a munka, mert akkor 1-2 félév még belefér).

Bár nem tudom, az én esetem mennyire vonatkoztatható a többségi munkavállalókra...

2018. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Aki 400+ nettót keres és már megszokta, annál azért ez a kérdés releváns lesz elég hamar.

Én megfontolnék pár dolgot:

Milyen a munka, mennyire támogató a főnök szakmailag és emberileg? (hagytam már ott jól fizető munkát r.hadék főnök miatt)

Időbeosztás rugalmas, van-e home office, ha igen, mennyi?

Munka mennyisége? Megszakadsz-e a feladatoktól emellett vagy vannak laza időszakok?

Előrelépés, vagy szakmai fejlődés (pld. tréningekre, konferenciákra küldenek-e céges pénzen) van-e?


Családi helyzet milyen? Elbírja a rizikót? Ha nő vagyok és teherbe készülök esni, jobb a biztos. Ugyanez mondjuk férfiaknak kisgyerekkel.


Ha ezek közül kettővel vagy többel gond van akkor érdemes körülnézni hogy milyen lehetőségeid vannak, egy interjú vagy akár új állásajánlat sem kényszer hogy felmondj, de legalább új rálátásod lesz.

2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzt annak adnak akinek a tudása keresett. Miért nem nézel szét?


Amilyen szépen kúsznak felfelé a fizetések lehet máshol megkapod a nettó 700at. Aztán az interjú és kérdezősködés után eltudod dönteni mi neked a fontos: több pénz vagy a 8,5 óra munka utáni nyugalom.

2019. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg szétnézek, hogy milyen más lehetőségek vannak.
2019. jan. 1. 20:02
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia


Miert nem akarnak emelni, illetve mikor volt utoljara emelesed? Miota vagy a cegnel?

.

2019. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

4 éve vagyok itt, 2 éve emeltek 25%-ot.

Az okát nem tudom, lehet csak annyi, hogy elég magasnak gondolják ezt a fizetést is vagy az előző emelés mértékét.

2019. jan. 2. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!