Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óceánjáró hajóra komolyzenei...

Óceánjáró hajóra komolyzenei végzettséggel rendelkező zongoristát alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11-es egy zenei konziban zongora szakon. Azon gondolkozok már elég régóta, hogy kimennék egyetem után 1-2 évre óceánjáróra dolgozni, viszont nem tudom, hogy számít e, hogy komolyzenei végzettségem van, nem pedig jazz vagy bármi más. Gondolkodtam rajta, hogy átmegyek jazz-zongora szakra, de nem vagyok benne biztos, hogy így utolsó években pláne érettségi előtt képes lennék rá. Esetleg van olyan hajó is, ahol kimondottan komolyzenét kell játszani? Próbáltam már utánajárni a témának de még sehol nem találtam elég kielégítő választ. :/

2018. dec. 30. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Konzi érettségivel nem fogsz óceánjáróra menni, de étterembe se. Egy bárzongoristának jellemzően nem komolyzenét kell játszania.
2018. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kolompár hülyeségeket beszélt, ha tudsz zongorázni, akkor cukrász diplomával is mehetsz hajóra.

A hajón klasszikus slágereket, filmzenét, híres operarészleteket kell játszani (pl.duóban)

Zongoristaként vagy zenekarban játszol jazzt(ami nem könnyű), vagy duóban pl.hegedűvel, vagy bárzongorista vagy, amihez viszont 10-ből 9x énekelni is kell.

3 lehetőségem lett volna elmenni hajózni (szerződés stb) de egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy az ótvaros giccseket játszam, német nyugdíjasoknak meg idióta gazdagoknak. Zeneakadémiát végeztem. Nagyon sok kollegám elment hajózni, idegileg viszonylag kikészültek, de van akinek ez bejön. A fizetés viszont lehetne több(2000 dollár körül van, napi 3-4x45 perc, attól függ mit csinálsz)

2019. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!