Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok "kihagyhatatlan" osztrák,...

Sok "kihagyhatatlan" osztrák, német és holland hírdetést látok bádogosoknak, burkolóknak, asztalosoknak, villanyszerelőknek, szakiknak. Ezek nagyrészt kamuk, átverések?

Figyelt kérdés

Ilyeneket írnak, hogy csak a szakirányú végzettség a fontos, a többi végzettség nem fontos...

Akkor sokszor a tapasztalatra is azt írják, hogy nem szükséges, hanem kezdőket is fogadnak.

Sokszor a nyelvtudásra is azt írják, hogy mindegy, akkor van tolmács is, vagy mi?!


És akkor erre ajánlanak ilyen 2500 eurós fizut, s biztosítják a lakhatást is "ami nem munkásszáló" (hanem jobb), sőt olvastam olyat is, hogy villanyszerelő páronként egy egész apartmanház :D


2018. dec. 31. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol azt írják hogy nem kell nyelvtudás meg tapasztalat az valószínű hogy kamu. Eleve Hollandiában, de talán Németországban is nem is végezhetsz veszélyesebb szakmunkát szakmai nyelvvizsga nélkül. Ezek már itt elbuknak.


Az hogy van szállás meg apartmanház az nem feltétlen kamu én is voltam olyan helyen ahol apartmanház volt. 16 négyzetméter volt az egész és voltunk rá ketten. A háló közös egy kis nappalai étkező meg egy fürdő. Ha haverral/csajoddal mész akkor nem olyan gáz, amúgy nem túl vidám de persze még mindig jobb mint 12-14 fős szobákban egy matracon.


2500 euro meg lófütyi szakmunkáért. Még ha fizetik azt a 200 eurós apartmant akkor is.

2018. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel és megtudod!
2019. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat ismerek akik osztrákokhoz meg németekhez járnak ki dolgozni mindenféle nyelvtudás nélkül. Tényleg úgy tolmácsolnak nekik, a főnök egyeztet aztán kiosztja a melót. Van köztük akinek stimmel a végzettsége de tapasztalat nélkül ment ki, más meg 8 általánossal járkál ki pár év itthoni gyakorlattal. Úgyhogy tényleg ki lehet ilyeneket fogni, a szállás néha azért lepukkadt, de hát inkább csak aludni járnak úgyis oda, szóval szerintem még igy is megéri. Viszont tényleg vannak köztük átverések, de ezt így meg nem mondjuk melyik az látatlanba. Az a gond hogy még a valós hirdetések is túl jónak tűnnek, ha az itthoni helyzetből indulunk ki. :D
2019. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A trükk annyi, hogy sokszor a szállás maga a munkahely is... Két rövid videó, nekem a kedvencem a kilincsbe vezetett áram és a két melós kocsi közös használatú rendszámtáblája 😀

2019. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!