Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit dolgoztok, szeretitek...

Ti mit dolgoztok, szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Biorobot vagyok és nem szeretem.
2019. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Targoncás vagyok és nem szeretem, de azért nem is utálom... Lehetne rosszabb is, remélem lesz jobb is.


Nettó 180-at keresek, s 3 műszakban dolgozok, ha kérdeznéd.


25 éves férfi vagyok, diplomás és 2db nyelvvizsgám is van.


Egy mérnöki szakot szeretnék elvégezni levelezőn a jövőben.

2019. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus vagyok, imádom.
2019. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátós vagyok, amíg suliba járok, ez a legjobb. Érettségi után lesz jobb.
2019. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Diplomaval es nyelvvizsgakkal targoncazol?
2019. jan. 1. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A jármű iparban dolgozok mérnökként. Szeretem is, meg nem is. A csapat nagyon jó, a munka is érdekes, de nem érzem igazi mérnöknek magam, mivel a munka kis része szól csak fejlesztésről, inkább betanított munkát végzünk. Multi révén mi itt a végrehajtók vagyunk, nem a fejlesztők. Sajnos ezt a vezetőség nem is titkolja. Nekünk hiába vannak jobb ötleteink egy-egy problémára, az van amit az anyacég diktál. Ez nem túl jó érzés, igaz magyar viszonylatban jól keresek.
2019. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, diplomával targoncázok, mert egy rakás szart sem ér a diplomám...
2019. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én utazásszervező vagyok és szeretem.
2019. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg eredeti szakmámban dolgozok,hegesztőként,utálom mint a szart,csak azért csinálom mert 2200ft-os órabérem van,így jól keresek,és mivel egyedül élek,így elég jól megvagyok.22 éve végeztem a sulit,azóta voltam targoncás,rendszerkezelő,fakitermelő,raktáros stb,stb.Volt vagy 40-50 munkahelyem,de mindet utáltam,zsigerből utálok dolgozni.
2019. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Targoncavezető/raktáros voltam. Alig volt köze a targonca kezeléshez (homlokvillás targonca). Sokkal inkább szellemi,fizikai munka volt. Napi 1 kamion rakodás volt, ha volt kiszállítás. Többnyire arra volt használva a gép, hogy fóliázó gépre, mérlegre rakjuk a raklapokat. De ugye nem a targonca fóliázik.. Utáltam mint a szart, fel is mondtam 1 év után. Valahogy az ilyen melókat nem bírom sokáig. Arról nem is beszélve, hogy minden hétvégén volt túlóra... Volt, hogy 6-7 napokat dolgoztam szünet nélkül. 3 műszak volt, azt is gyűlöltem. Nettó 170 - 180 körül volt a pénz mindenféle pótlékokkal, mozgóbérrel.
2019. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!